خبرگزاری پليس گیلان:

لو رفتن انبار ۳۲ میلیاردی کالای قاچاق در رشت

فرمانده انتظامی استان گیلان از كشف 20 هزار قلم لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق به ارزش 32 میلیارد ریال در بازرسی از یک انبار در شهرستان رشت خبر داد.

سردار “عزیزاله ملکی” در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پلیس با بیان اینکه قاچاق فرصت‌های سرمایه‌گذاری برای اشتغال مولد و مؤثر در رشد تولید داخلی را از بین می‌برد، اظهارداشت: امروز تنگ شدن عرصه برای فعالیت قاچاقچیان به واسطه تلاش‌های شبانه‌روزی پلیس است.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان در پی رصد محموله‌های ورودی به استان گیلان و کنترل انبار‌ها و مراکز عمده تخلیه و نگهداری کالا با انجام اقدامات فنی موفق به شناسایی یک انبار دپو لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق در شهرستان رشت شدند.

فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به اینکه پس از هماهنگی قضائی پلیس به آدرس محل‌ مورد نظر اعزام و در بازرسی از این انبار ۲۰ هزار قلم لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق را کشف کرد، افزود: کارشناسان ارزش تقریبی این کشفیات را ۳۲ میلیارد ریال برآورد کردند.

سردار ملکی تصریح کرد: در این راستا متهم ۴۱ ساله با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت. وی در پایان بیان‌داشت: پدیده شوم قاچاق کالا و ارز، یکی از مصادیق بارز فساد اقتصادی در کشور است و مبارزه با این معضل مهم باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=14586

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: