مهندس عاشوری فرماندار رشت:

لزوم استفاده از ظرفیت جوانان برای برگزاری پر شور انتخابات

فرماندار رشت بر لزوم استفاده از ظرفیت جوانان برای برگزاری پر شور انتخابات تاکید کرد و گفت: همه در بهتر و باشکوه برگزار شدن انتخابات مسئول هستیم.

فرماندار رشت بر لزوم استفاده از ظرفیت جوانان برای برگزاری پر شور انتخابات تاکید کرد و گفت: همه در بهتر و باشکوه برگزار شدن انتخابات مسئول هستیم.

 مهندس کیا عاشوری فرماندار رشت  در جلسه شورای معاونین فرمانداری که با حضور معاونین فرماندار و بخشداران برگزار شد، با بیان اینکه دشمن دنبال ایجاد یاس و ناامیدی در جامعه است، افزود: دشمن از کوچکترین خلاء ها برای به چالش کشیدن نظام استفاده می کند و ما بایستی با اقدامات و عملکرد موثر خود روند توسعه ای و پیشرفت های بعد انقلاب را با شتاب هر چه بهتر در راستای افزایش امید و اعتماد مردم به پیش ببریم.

وی با اشاره به اینکه همه در بهتر و باشکوه برگزار شدن انتخابات مسئولیم‌، گفت: اقداماتی که برابر زمان بندی های انجام شده در نظر گرفتیم به خوبی در حال اجرا شدن هستند، وتمامی دستگاه های اجرایی باید برای برگزاری باشکوه انتخابات پای کار بیایند، تا شاهد حماسه ای دیگر در تاریخ انقلاب اسلامی به واسطه حضور حداکثری مردم باشیم.

مهندس عاشوری با تاکید بر استفاده از ظرفیت جوانان برای برگزاری پر شور انتخابات، گفت: تأکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر برگزاری باشکوه و حضور حداکثری مردم در انتخابات، رعایت بی طرفی، سلامت، اجرای قانون و حق الناس دانستن رأی مردم در جهت برگزاری انتخاباتی باشکوه، سالم و قانونمند مور توجه قرار گیرد.

فرماندار رشت با اشاره به ضرورت تعامل محوری بین دستگاه ها در راستای خدمات رسانی مطلوب به مردم، افزود: خدمت در نظام جمهوری اسلامی به ظاهر یک افتخار است، اما در اصل همان نوکری، تحقق رفاه و آسایش مردم است، ظرفیت‌های خوبی در شهرستان رشت داریم که با هم افزایی و همگرایی منتج به نتیجه می‌شود.

وی با تاکید بر استفاده از ظرفیت های مردمی برای حل مشکلات بخش های تابعه شهرستان رشت، گفت: در بحث اختصاص تسهیلات تبصره ۱۸، روستاهای که در حال اجرای طرح یاریگران زندگی هستند مورد اولویت قرار بگیرند تا با مشارکت جمعی مردم شاهد تحول و توسعه اقتصادی روستاهای سطح شهرستان رشت باشیم.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=13855

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: