سرپرست فرمانداری رودسر؛

فرهنگ سازی و آموزش از اولویت‌های شورای ترافیک است 

سوما نیوز؛ سرپرست فرمانداری رودسر فرهنگ سازی و آموزش را اولویت های شورای ترافیک خواند و گفت: تصمیم‌های شورای ترافیک شهرستان در راستای کاهش دغدغه‌های مردم، ارتقای سطح ایمنی و تسهیل در عبور و مرور است و این امر نیازمند هماهنگی و هم افزایی بیشتر اعضای شورای ترافیک است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی فرمانداری رودسر؛ دکتر محمد حیدری سرپرست فرمانداری شهرستان رودسر روز سه شنبه در جلسه شورای ترافیک شهرستان رودسر با اشاره به جایگاه قانونی شورای ترافیک اظهار کرد: تصمیماتی که در این جلسه گرفته می شود قابلیت اجرایی دارد.

وی با تاکید بر لزوم علمی بودن ضمانت اجرایی مصوبات شورای ترافیک افزود: مصوباتی که عمر کوتاهی دارند بیانگر این است که کار کارشناسی صورت نگرفته است باید تلاش کنیم با پشتوانه تحقیق و علمی مصوبات را اجرایی کنیم.

رئیس شورای ترافیک شهرستان رودسر فرهنگ سازی و آموزش را اولویت های شورای ترافیک خواند و گفت: تصمیم‌های شورای ترافیک شهرستان در راستای کاهش دغدغه‌های مردم، ارتقای سطح ایمنی و تسهیل در عبور و مرور است و این امر نیازمند هماهنگی و هم افزایی بیشتر اعضای شورای ترافیک است.

وی با تاکید بر لزوم جلب رضایتمندی مردم با اجرای درست قوانین راهنمایی و رانندگی افزود: کاهش سرعتگیرها ، تامین روشنایی معابر، نصب تابلوهای راهنمایی و رانندگی و اصلاح میادین و معابر در تامین ایمنی مردم و رانندگان موثر است.

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=12746

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: