برگزاری جلسه قرارگاه محرومیت زدایی استان گیلان در مسجد روستای شوئیل بخش رحیم آباد رودسر

فرماندار رودسر : ۲۰۰ کیلومتر راه‌های روستایی اشکورات نیازمند ایمن‌سازی است

 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی فرمانداری رودسر؛ دکتر محمد حیدری سرپرست فرمانداری رودسر در جلسه قرارگاه محرومیت زدایی استان گیلان که در مسجد روستای شوئیل بخش رحیم آباد برگزار شد، بخش رحیم آباد را از بخش های مهم شهرستان رودسر خواند و گفت: اشکورات رحیم آباد قطب تولید فندق و گیاهان دارویی به ویژه گل گاوزبان در کشور است که بایستی بتوانیم از ظرفیت های آن برای توسعه و آبادانی منطقه استفاده کنیم.

وی با اشاره به اینکه در قالب ماموریت های محرومیت زدایی در سال گذشته استاندار گیلان ۱۰۸ میلیارد تومان به منطقه رحیم آباد اختصاص دارد که عدد قابل توجهی از آن جذب شد، افزود: اقدامات اساسی در حوزه راه و برق رسانی امروز مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفته است.

محمد حیدری با اشاره به اینکه در بخش راه در حوزه رحیم آباد ۴۸۰ کیلومتر راه وجود دارد که ۲۵۰ کیلومتر آن شوسه و بقیه آسفالت است، تصریح کرد: بالغ بر ۲۰۰ کیلومتر از راه های اشکورات نیازمند ایمن سازی جاده ای است و ۳۵ کیلومتر حدفاصل جاده لات محله به گرمابدشت به شدت نیازمند ریل گذاری برای ایمن سازی است و در همین جا نیازمند روشنایی نقطه ای برای داشتن جاده ای ایمن‌تری برای تردد مردم هستیم.

وی با اشاره به ۵ کیلومتر از سفیدآب به گرمابدشت با تامین اعتبار لازم به زودی ما شاهد تعریض جاده به عرض ۱۱ متر خواهیم شد، افزود: برای ۵ کیلومتر از سفید آب به لشکان کارهای اداری آن انجام گرفته و بزودی شاهد اجرای پروژه خواهیم بود.

نماینده عالی دولت در رودسر تجهیز راهدارخانه های اشکور را مورد تاکید قرار داد و گفت: تجهیزات و امکانات راه سازی نیازمند تجهیز است و ماشین آلات مستقر در آن بالای ۳۰ سال عمر دارند که نیازمند به نوسازی است.

وی مشکلات آب شرب و کشاورزی، خانه بهداشت و استقرار آمبولانس و فوریت های پزشکی در دهستان شوئیل را از دیگر مشکلات منطقه اعلام کرد.

دکتر حیدری با اشاره به اینکه مشکلات همه قابل حل است، تصریح کرد: یکایک مشکلاتی که امروز مردم اشکور مطرح کردند در جلسه ای با استاندار در استان خواهیم داشت مطرح و با تصمیم گیری‌های لازم برای رفع این کمبودها اقدامات جهادی هر چه سریع تر انجام خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه مشکلات همه قابل حل است، تصریح کرد: یکایک مشکلاتی که امروز مردم اشکور مطرح کردند در جلسه ای با استاندار در استان خواهیم داشت مطرح و با تصمیم گیری های لازم برای رفع این کمبودها اقدامات جهادی هر چه سریع تر انجام خواهد شد.

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=12714

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: