با حکم اسماعیل بلالایی سرپرست روزنامه ایران در استان گیلان؛

فرزام امیری به عنوان نماینده روزنامه ایران در شهرستان ماسال منصوب شد

ایران 1444؛ با حکم اسماعیل بلالایی سرپرست روزنامه ایران در استان گیلان، فرزام امیری به عنوان نماینده روزنامه ایران در شهرستان ماسال منصوب شد.

به گزارش گروه رسانه ای ایران – «گرا» فرزام‌ امیری مسئول بسیج رسانه در اولین جلسه شورای اداری، با حضور گیل چالانی فرماندار، بلالایی سرپرست روزنامه ایران در گیلان و عضو هیات مدیره خانه مطبوعات گیلان، اعضای شورای تامین و روسای ادارات شهرستان ماسال، به عنوان نماینده روزنامه ایران در ماسال منصوب و معرفی شد.

گیل چالانی فرماندار ماسال در این آیین اظهار کرد: مطبوعات و نشریه ها فرصت مناسبی برای بیان عملکرد دولت هستند. وی بر همکاری دستگاه ها و نهادهای دولتی با نمایندگی روزنامه ایران در راستای ارائه گزارش عملکرد و اقدامات صورت گرفته دولت سیزدهم به مردم تاکید کرد.

سرپرست روزنامه ایران در گیلان نیز در این آئین با بیان اینکه شهرستان ماسال دارای ظرفیت های بالقوه است، افزود: روزنامه ایران در راستای رساندن این ظرفیت‌ها به گوش مسئولان کشوری از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.

گفتنی است، امیری دانشجوی حقوق بوده و فعالیت در مطبوعات را از سال ۹۷ آغاز و با مطبوعات مختلف استانی و شهرستانی در این مدت همکاری داشته و مسئول بسیج رسانه شهرستان ماسال و مسئول خبرگزاری بسیج از جمله سوابق وی است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=10956

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: