یک منبع آگاه اعلام کرد:

عباسی از گیلان رفتنی شد

ایران 1444؛ به زودی از این استان به مقصد تهران خواهد رفت تا در یکی بخش های وزارت امور اقتصادی مستقر شود.

به گزارش گروه رسانه ای ایران – گرا، روز سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه  و در حالی که استاندار در چند مراسم گرامیداشت روز کارگر و شهرداری ها مشارکت دارد، این خبر و همین تیتر را منتشر کرد.

از سویی با وجود آنکه در باره جایگزینی وی برای استانداری گیلان افراد متعددی طی چند ماه اخیر مطرح شده است، رایزنی ها در این باره ادامه دارد و نمایندگان مردم گیلان در مجلس و برخی سازمان ها و نهادهای مرتبط و تصمیم گیر ارایه طریق می کنند.

رفتن استاندار گیلان از زادگاهش بعد از حدود ۳۰ ماه از اواسط سال گذشته مطرح بوده و خودش هر بار این اخبار را تکذیب و گفته است که بر روی انجام پروژه های نا تمام در استان تمرکز کرده است.

اسدالله عباسی اوایل نیمه دوم  سال ۱۴۰۱ بعنوان استاندار گیلان معرفی شد. وی اهل روستای هلوکله بخش زیبا ی چابکسر استان گیلان است و در مدت حضور در گیلان در مقایسه با چند استاندار قبلی کارنامه بسیار بهتری ارایه داد.

گفته می شود، پس از سفر رئیس جمهوری به استان گیلان که طی روزهای اخیر انجام می شود، استاندار جدید گیلان هم معرفی خواهد شد.در باره کارنامه عباسی پس از عزیمت به تهران به صورت مشروح خواهیم نوشت و شما هم اگر نظر و دیدگاهی دارید با ما به اشتراک بگذارید.

خبرگزاری ایلنا درمطلب منتشره خود آورده است:

لازم بذکر است که عملکرد حدودا سه ساله عباسی در گیلان همواره با نقدهای جدی همراه بوده و این مدیر ارشد استان هیچگاه در دوره مسوولیت خود حتی نتوانسته رضایت نسبی همفکران و هم حزبی های خود را فراهم آورد.   انتصاب مدیران بعضا نالایق و بی تجربه و افزایش نارضایتی عمومی از چالش های جدی دوره مدیریت عباسی در استانداری گیلان است.

پیش بینی می‌شود با تغییر عباسی تغییرات قابل توجهی در مدیریت ستادی استانداری، فرمانداری ها و سایر سطوح مدیریتی صورت گیرد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=11040

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: