مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان:

صدور موافقت اصولی ساخت هتل پنج‌ ستاره یورواستار آسیا

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان از صدور موافقت اصولی هتل پنج‌ستاره یورواستار آسیا در شهر چابکسر خبر داد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان از صدور موافقت اصولی هتل پنج‌ستاره یورواستار آسیا در شهر چابکسر خبر داد.

به‌گزارش روابط عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گیلان ولی جهانی با اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه استان گیلان از جمله استانهای مسافرپذیراست و باتوجه به نیاز استان گیلان  به احداث هتل ۵ ستاره، کمیته فنی سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان با صدور موافقت اصولی این هتل با حجم سرمایه‌گذاری ۳۶۴۸ میلیاردریال موافقت کرد.
جهانی اظهار کرد: این هتل در  زمینی به مساحت ۲۵۰۰ متر مربع احداث و دارای مساحت تقریبی ،۱۵٫۰۰۰ متر مربع ، در ۱۰ طبقه واقع شده و دارای ۱۰۸ آپارتمان ۲ خوابه می باشد و پیش بینی می‌شود لا افتتاح این هتل برای بیش از  ۵۰ نفر اشتغال ایجاد شود.
مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گیلان با بیان اینکه این اداره‌کل با هرگونه سرمایه‌گذاری که منجر به توسعه و تقویت صنعت گردشگری استان شود، استقبال می‌کند، خاطرنشان کرد: امیدواریم با حضور سرمایه‌گذاران بخش خصوصی زمینه لازم برای تقویت گردشگری استان فراهم شود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=13483

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: