جانشین فرمانده انتظامی گیلان:

صدور اخطاریه پلمب برای ۱۲ تالار پذیرایی در سراسر گیلان

جانشین فرمانده انتظامی استان از صدور اخطار پلمب برای ۱۲ تالار پذیرایی متخلف در سطح استان توسط اداره نظارت بر اماکن عمومی گیلان خبر داد و گفت: این واحدهای صنفی، ضوابط انتظامی مربوط به برگزاری مراسمات را رعایت نکرده‌اند.

سردار «حسین حسن‌پور» اظهار داشت: برپایی هرگونه مراسم، همایش و جشن در واحدهای صنفی مستلزم دریافت مجوز از اداره نظارت بر اماکن عمومی و رعایت ضوابط و مقررات از سوی متصدیان این صنوف می‌باشد.

وی در ادامه با بیان اینکه ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی استان در یک هفته اخیر با اعزام گشت‌هایی به شهرستان‌های لنگرود، لاهیجان، خمام، شفت و فومن اقدام به بازدید از ۳۵۴ تالار پذیرایی کردند، افزود: در این بازدیدها به ۲۱۷ واحد تذکر ابلاغ، از ۴۲ واحد تعهد اخذ و برای۱۲ واحد دیگر هم به دلیل هنجارشکنی و عدم رعایت ضوابط انتظامی مربوط به برگزاری مراسمات، اخطاریه پلمب صادر شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان به اجرای طرح‌های مختلف انتظامی و نظارت بر اصناف در راستای جلوگیری از تخلفات صنفی اشاره کرد و اذعان داشت: مجموعه انتظامی با افراد سودجو که باعث هنجارشکنی می‌شوند، برخورد قانونی می‌کند.

این مقام انتظامی در پایان با اعلام اینکه افراد متخلف برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند و واحدهای صنفی آن‌ها برابر وقت تعیین شده پلمب خواهند شد از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف در اصناف، موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=12945

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: