فرماندار رودسر؛

شیوه اخلاقی و مدیریتی شهیدان رجایی و باهنر الگوی مناسبی برای مسئولان است

سوما نیوز؛ سرپرست فرمانداری شهرستان رودسر هفته دولت را فرصت مناسبی برای ادای احترام و تجلیل از مقام شامخ شهدای دولت دانست و گفت:شیوه اخلاقی و مدیریتی شهیدان رجایی و باهنر در خدمتگزاری به مردم الگوی مناسبی برای همه ما مسئولان دولت و نظام است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی فرمانداری رودسر؛ دکتر محمد حیدری سرپرست فرمانداری شهرستان رودسر در اولین روز از هفته دولت در دیدار با امام جمعه رودسر به همراه مدیران ادارات با گرامیداشت هفته دولت و شهیدان رجایی و باهنر اظهار کرد:هفته دولت فرصت گرانبهایی برای ادای احترام و تجلیل از مقام شامخ شهدای دولت است که در زمان مدیریتی خود دارای اقتدار سیاسی و اجتماعی بودند.

وی الگوگیری از روش اخلاقی و مدیریتی شهیدان رجایی و باهنر را مورد تاکید همه مدیران برای خدمتگزاری به مردم قرار داد و افزود:تواضع،زهد و پارسایی،مردمداری و خدمتگزاری بی وقفه و شبانه روزی از شاخصه رفتاری و مدیریتی این شهیدان بود که لازم است ما مسئولان آن را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان رودسر هفته دولت را فرصت مغتنمی برای ارائه و بیان خدمات و اقدامات صورت گرفته دولت به مردم خواند و گفت:یکی از نقاط خلا این بود که آنچه را که دولت انجام می دهد بدرستی و در زمان خودش به اطلاع عموم مردم رسانده نمی شود و این امر بارها مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده است.

وی با تاکید بر لزوم تبیین عملکرد دولت به جامعه و ایجاد نشاط و امید در مردم را مورد تاکید قرار داد و افزود:به رغم همه فشارهای اقتصادی و تحریم های ظالمانه دشمنان خدمات خوبی به جامعه ارائه شده است.

حیدری از افتتاح ۱۹۹ پروژه عمرانی،خدماتی و تولیدی به مناسبت هفته دولت در رودسر خبر داد و گفت:برای اجرای این طرح ها بالغ بر ۳۱۰ میلیارد تومان هزینه شده و برای یک هزار و ۲۴۵ نفر اشتغال فراهم شده است.

وی با اشاره به حضور رئیس جمهور محترم در امریکای جنوبی برای شرکت در اجلاس بریکس افزود:اجلاس بریکس یکی از اجلاس های مهم اقتصادی کشور های نوظهور جهان است و یکی از رویکردهای دولت سیزدهم نگاه به کشورهای همسایه و گشایش در دیپلماسی ها است.

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=12613

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: