شمارش معکوس تغییر مدیران در استان گیلان آغاز شد

ایران 1444؛ شمارش معکوس برای تغییرات در سطح عده ای معدود از مدیران استانی و برخی شهرستان ها استان گیلان آغاز شده است و به نظر می رسد طی چند روز اینده شاهد این تغییرات باشیم.

به گزارش گروه رسانه ای ایران – گرا، این تغییرات که به دنبال رصد عملکرد برخی مدیران و تصمیم مدیر عالی استان انجام می گیرد یک رویه عادی و طبیعی و البته بایسته در بسیاری از استان ها از جمله در گیلان است.

در این میان متاسفانه برخی رسانه ها محلی و استانی با نگاه ویژه و به طور مستقیم یا با برانگشت اشاره بعضی جریان های سیاسی و تشکل ها، انجمن ها، ائتلاف ها، حتی افراد صاحب نفوذ در نهادها و قوه مقننه موضوع را به چالش می کشاند.

نظر به اینکه دکتر عباسی استاندار استان گیلان در برنامه پاسخ شبکه باران اعلام کرده بود، برای فعال تر کردن برخی مجموعه ها و سازمان ها در آینده نزدیک تغییراتی به همین منظور در راه خواهد بود، اکنون باید منتظر تغییر مدیرانی در ساختمان استانداری گیلان و چند اداره کل، سازمان و فرمانداران بعضی شهرستان ها بود.

گمانه زنی در این عرصه، تغییرات را تا ۱۰ مدیر کل لیست می کنند اما آنچه مهم است اینست که امیدواریم با این تغییرات، مردم استان شاهد آثار خوب این تصمیمات باشند و برای اولین گام گفته می شود حکم فرماندار جدید شهرستان خمام امضاء شد.

در هر تغییری موافقان و مخالفانی وارد صحنه می شوند و خواسته ها و تحلیل هایی که دارند در نشست های خصوصی و جریانی و رسانه ای اظهار نظر می کنند ولی این جا به جایی ها  اغلب فردی نیست و با مشورت وزارتخانه ها در تهران، نمایندگان در استان و تاثیر گذاران صورت می گیرد.

به دنبال وب گردی در فضای مجازی استانی و اخبار غیر موثق مدیران زیر احتمالا طی روزهای آینده تغییر می کنند.

پورحیدری مدیر کل صمت
صالح محمدی جهاد کشاورزی
رمضانی مدیر کل آموزش و پرورش
علی دقیق مدیر کل نوسازی مدارس
فرماندار شهرستان انزلی
فرماندار شهرستان رودبار
مدیر کل ورزش و جوانان
هوشنگی مدیر کل پست
دو مدیر کل در مجموعه استانداری گیلان

استاندار گیلان سه روز پیش تر در برنامه پاسخ شبکه باران اعلام کرد: به زودی تغییراتی در سطح مدیران استانی خواهیم داشت زیرا عملکرد مدیران سالانه بررسی می‌شود و بر اساس شاخص‌های عملکردی خود مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.
وی تصریح کرد: با هیچ مدیری در گیلان تعارف نداریم زیرا ملاک برای ما رضایت مردم، نتیجه عملکرد و نگاه تحولی است.

اطلاعات تکمیلی ادامه دارد …

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=10998

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: