سومین جلسه پیشگیری از وقوع جرائم انتخاباتی در شهرستان آستانه اشرفیه برگزار گردید

جلسه پیشگیری از وقوع جرائم انتخاباتی شهرستان آستانه اشرفیه با حضور رئیس دادگستری، فرماندار و دیگر اعضا برگزار گردید.

روز چهارشنبه سومین جلسه پیشگیری از وقوع جرائم انتخاباتی شهرستان آستانه‌اشرفیه با حضور فرماندار، رییس دادگستری، دادستان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، جانشین فرماندهی انتظامی، رییس اداره فرهنگ و ارشاد، بخشدار مرکزی و رییس هیات نظارت بر انتخابات شهرستان آستانه اشرفیه در سالن اجتماعات دادگستری برگزار گردید.

در این جلسه عباس پارسامنش رییس دادگستری شهرستان آستانه‌ اشرفیه بر بی طرفی کامل مجموعه اداری و عدم استفاده از امکانات دولتی و اجرایی به نفع کاندیدای خاص تاکید کرد و از انفصال خدمت دولتی ۶ماه تا یکساله برای متخلفین و تشکیل شعبه ای ویژه برای رسیدگی به تخلفات انتخاباتی خبرداد. وی افزود: از پلیس فتا خواسته ایم برای پایش مستمر فضای مجازی توجه ویژه ای داشته باشند و هر هفته گزارش جامع به دادگستری ارائه نمایند.

در ادامه این جلسه خسرو آرنگ فرماندار و رییس ستاد انتخابات شهرستان آستانه اشرفیه اظهار داشت: با توجه به تغییرات در قانون انتخابات ۶۰ نفر در پیش ثبت نام، نام نویسی کردند و ۳۴ نفر ثبت نام خود را نهایی کردند، افزود: تعداد شعبات ثابت ۱۴۲ صندوق می باشد که ۹۶ صندوق در بخش مرکزی و ۴۶ صندوق در بخش کیاشهر بوده و ۲ شعبه سیار هم داریم که یک شعبه در آستانه اشرفیه و یک شعبه در بخش بندرکیاشهر فعالیت خواهند کرد.

فرماندار آستانه اشرفیه گفت: با توجه به اینکه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات مدنظر ما و مسئولین نظام می باشد ولی با این لیستی که اعلام شده است انتخابات دو قطبی شکل نمی گیرد و در همین راستا مکاتباتی با مسئولین استانی و وزارت کشور صورت گرفته تا تنور انتخابات در آستانه اشرفیه گرم تر گردد. وی در پایان بیان داشت: ۹۰ درصد عوامل شعبات مشخص شده است و تا ۱۱ بهمن فرصت داریم که عوامل شعبات در سامانه جامع انتخابات ثبت گردد.

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=14707

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: