با حضور فرمانده کل انتظامی کشور و استاندار گیلان:

سومین جشنواره فرهنگی، هنری و ادبی رهاورد پیاده‌روی اربعین حسینی(ع) در رشت پایان یافت

سومین جشنواره فرهنگی، هنری و ادبی رهاورد پیاده‌روی اربعین حسینی(ع) با حضور فرمانده کل انتظامی کشور و استاندار گیلان در رشت پایان یافت.

در مراسم اختتامیه سومین جشنواره فرهنگی، هنری و ادبی رهاورد پیاده‌روی اربعین حسینی(ع) که در سالن شهدای نیروی انتظامی رشت برگزار شد، فرماندهان نیروهای انتظامی کشور، دکتر اسدالله عباسی استاندار گیلان، سردار عزیزالله ملکی فرمانده نیروی انتظامی استان، سردار حمید دامغانی فرمانده سپاه قدس گیلان و برخی از نمایندگان مردم گیلان در مجلس شورای اسلامی حضور داشتند.فرمانده کل نیروی انتظامی در این مراسم گفت: اقشار مختلف مردم با حضور در مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی(ع) نقشه‌ها و فتنه‌های شوم دشمنان را خنثی و نابود کردند.

سردار احمدرضا رادان اظهار کرد: دشمنان در طول سال نقشه های زیادی برای اسلام و مسلمین می کشند اما این نقشه ها و فتنه ها با حضور گسترده مردم و جامعه اسلامی در اربعین ناکام می ماند.در سومین جشنواره فرهنگی، هنری و ادبی رهاورد پیاده‌روی اربعین حسینی(ع)، حدود ۲ هزار اثر در بخشهای عکس، فیلم، شعر، خاطره نویسی و دلنوشته به دیبرخانه ارسال شد که در نهایت ۴۵ اثر برگزیده در بخشهای مختلف انتخاب و از نفرات برگزیده تجلیل شد.

استقبال از پیکر مطهر یکی از شهدای گمنام دفاع مقدس، رونمایی از کتاب تالیف شده در زمینه سه دوره پیاده‌روی اربعین حسینی(ع) و رونمایی از کتاب فاخر شعر نیروی انتظامی از دیگر برنامه‌های این جشنواره در رشت بود.

قدردانی از سردار عزیزالله ملکی فرمانده نیروی انتظامی گیلان به عنوان فرمانده نمونه قرآنی، تجلیل از خانواده های گرانقدر شهیدان حسن بابانیا، محمدمهدی احمدی، حسن وحیدی، مهدی هادی، مهدی الله پور، محمد میرشکاری و رضا شیخی از شهدای نیروی انتظامی کشور که امسال به درجه رفیع شهادت رسیدند بخشی از این مراسم بود.

همچنین در این جشنواره از اسکندر عباسی و شادکام ۲ جانباز سلحشور، احمدعلی گودرزی فرمانده مرزبانی کشور و نیز رئیس سازمان اطلاعات فراجا نیز قدردانی شد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=14107

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: