معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان:

سه هزار برنامه طی هفته دفاع مقدس در گیلان اجرایی می‌شود

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان گفت: هفته دفاع مقدس امسال را با شعار "ما متحدیم" با ۲ هزار و ۹۲۷ برنامه فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و اقتصادی برگزار می کنیم.

سرهنگ احمدرضا منشوری در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت هفته دفاع مقدس در تشریح برنامه های این هفته در گیلان اظهار کرد: از این تعداد هزار و ۲۹۶ برنامه و مسابقه ورزشی است که در دو بخش بانوان و مردان برپا می شود که ۲۹۳ مسابقه ویژه بانوان است.

وی از مهمترین برنامه های این هفته را تجلیل از ۳۰ هزار رزمنده گیلانی و خانواده گرانقدر شهدا، اجتماع بزرگ جوانان نقش آفرین گام دوم انقلاب با شعار «جهاد ادامه دارد»، مسابقه تلویزیونی هشت هزار قهرمان، رژه نیروهای مسلح در روز سی و یکم شهریورماه، دیدار با خانواده شهدا و گلباران مزار شهدای گرانقدر هشت سال دفاع مقدس عنوان کرد.

منشوری افزود: با توجه به شعار گرامیداشت هفته دفاع مقدس، نقش همه ما در ایجاد وحدت و همبستگی بین تمامی گروههای سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، امنیتی و نظامی محوری است و باید این هنر را داشته باشیم تا در عمل وحدت خود را نشان دهیم.

وی با بیان اینکه در چهل و سومین سالگرد دفاع مقدس، ایران از قدرت تدافعی به قدرت تهاجمی تبدیل شده است، افزود: ما در دوران دفاع مقدس برای خرید یک سیم خاردار محتاج دیگران بودیم اما امروزه دنیا برای دریافت پیشرفته ترین امکانات هوا و فضا صف کشیده اند.

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان افزود: این اقتدار به دلیل بقای هویت شهدا، وحدت، همبستگی و بصیرت مردم و همچنین تدابیر امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری به دست آمده که بصیرت مردم نیز در این پیشرفت، بسیار حائز اهمیت است.

وی ادامه داد: طی دوران دفاع مقدس فقط تعقل کارگشا نبود و عشق در این دوران پیشتازی می کرد و جوانان ما با عشق و ایثار، فریاد خود را به گوش جهانیان رساندند.

رئیس ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس سپاه قدس گیلان اظهار کرد: دشمن شناسی و اطلاع از نقشه های دشمن، روایتگری دوران دفاع مقدس، مدیریت جهادی و محرومیت زدایی از دیگر اهداف ماست.

وی در خاتمه گفت: همچنین در بخش محرومیت زدایی طی هفته دفاع مقدس در گیلان ۹۰ واحد مسکونی محرومین هم مورد بهره برداری قرار می‌گیرد و همچنین هشت هزار بسته معیشتی بین اقشار آسیب پذیر توزیع خواهد شد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=12831

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: