مدیرکل بنیاد مسکن گیلان:

سهمیه‌ ۱۱ هزار واحدی مسکن روستایی برای گیلانیان

مدیرکل بنیاد مسکن گیلان با اشاره به سهمیه گیلان در مسکن روستایی طی امسال, گفت: تاکنون سه هزار و 450 فقره از این تسهیلات به بانک‌های عامل استان تخصیص یافته و مابقی نیز ابلاغ خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان، مهندس حامد دائمی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان با بیان اینکه طرح ویژه بهسازی مسکن روستایی از سال ۱۳۸۴ آغاز شده، اظهار کرد: تاکنون ۱۲ هزار و ۸۳۲ متقاضی جهت دریافت تسهیلات به بانک های عامل معرفی شده‌اند.

وی با بیان اینکه ۱۰۷ هزار واحد مسکن روستایی در استان گیلان به بهره برداری رسیده است، بیان کرد: مقاوم سازی مسکن در گیلان و سطح روستاهای استان را ۵۹ درصد و در کل کشور ۵۳ درصد است.

دائمی با اشاره به سهمیه گیلان در سال ۱۴۰۲ در طرح ویژه مسکن روستایی در روستاها و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت، نیز گفت: سهمیه گیلان در این بخش ۱۱ هزار واحد است که تاکنون سه هزار و ۴۵۰ فقره تسهیلات در بانک های کشاورزی، رفاه، تجارت و پست بانک به استان تخصیص یافته و مابقی نیز ابلاغ خواهد شد.

وی اجرای این طرح را گامی استوار در راستای توسعه امکانات عمرانی و بهبود کیفیت مسکن‌های روستایی برشمرد و افزود: سقف تسهیلات با دوران مشارکت سه ساله، بازپرداخت ۱۷ ساله و از ۲٠٠ میلیون تومان به ۳۵٠ میلیون تومان افزایش یافت.

تقدیر از مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان
دکتر صدیقی دبیر ستاد امر به معروف ونهی از منکر استان گیلان با تقدیر از عملکرد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان به بازرسی های صورت گرفته از این نهاد در اسفند ماه ۱۴۰۱ ومهر ماه ۱۴۰۲ اشاره کرد و عملکرد در بخش های فرهنگی ،پوشش کارکنان ،جداازی محل کار بانوان و آقایان و تبلیغات محیطی خوب اعلام کرد و با تندی منقش به تصویر رهبر معظم انقلاب و شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی از مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تقدیر نمود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=14824

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: