سفر رئیس جمهوری به گیلان یک خواست عمومی است

ایران 1444 ؛ دومین سفر رئیس جمهوری به استان گیلان مدتی است، حداقل در فضای رسانه ای استان از بهمن ماه سال گذشته مطرح است و هر بار به دلایلی که رسانه ها به علت نداشتن اطلاعات کافی به آن نمی پردازند و هر بار این سفر به تعویق می افتد.!

گروه رسانه ای  ایران  – گرا ؛ در آخرین فعل و انفعالات و حتی از زبان استاندار گیلان اعلام شد ، رئیس دولت سیزدهم در اواخر فروردین یا اوایل اردیبهشت ماه به گیلان سفر می کند به خصوص آنکه خط آهن رشت به کاسپین ” منطقه آزاد ” انزلی “هم چنین هشت کیلومتر گلوگاه بزرگراه رشت به قزوین در منطقه رودبار گشایش یافته و بهانه ی خوبی  برای این حضور خواهد بود

حتی برخی رسانه ها جمعه اولین هفته اردیبهشت ماه را زمان سفر آقای رئیسی اعلام کردند و برخی محافل نیز این سفر را بی ارتباط با تغییرات مدیریتی مرکز استان ندانستند.

در این میان سردار نظر علی علیزاده جانشین اسبق لشگر ۱۶ قدس گیلان یادداشتی را ارایه کرده است

بسم الله الرحمن الرحیم

در پی سوال تعدادی از افراد، چرا سفر ریاست محترم جمهوری اسلامی به استان گیلان، هر چند وقت یک بار، در فضای مجازی و رسانه ای، محلی و حتی در صدا و سیما از زبان مسئولین استان مطرح می گردد انجام نمی‌شود.
در مورد سفر ریاست محترم جمهوری اسلامی دلایل و گمانه زنی هایی در هر مرحله در محافل مختلف صورت می پذیرد که در این بخش وارد نمی شوم و به وقتش اگر نیاز بود توضیحاتی خواهم داد. اکنون سوال این است اصلا نیاز هست که این سفر انجام شود یا نه؟
بنظر می رسد کسی نباشد که مخالف سفر دکتر رئیسی به استان باشد. بنده هم معتقد هستم که سفر به استان نیاز ضروری است. به تاخیر انداختن آن از هر طرف تهران یا گیلان باشد به دور از عدالت و به ضرر استان می باشد.
انتظار است در تخصیص وقت بین استانها دولت انقلابی عدالت را رعایت نماید.
اگر ناراضی بودن دست اندرکاران استان  و یا عملی نشدن تعهدات سفر اول دولت توسط استان باشد دلیل لغو سفر باشد.
هیچکدام دلیل قانع کننده ای برای لغو سفر در هر مرحله نیست.
بنظر می رسد سفر هیئت دولت به استان   نیاز دارد به یک خواست عمومی تبدیل گردد. همه‌ی جریانات، احزاب، گروههای مختلف، ستادهای انتخاباتی آیت الله رئیسی. شخصیتهای موثر، تشکل‌های نخبگانی فعالین رسانه ای،  با تماس، صدور بیانیه،  ارتباط با وزارت کشور و نهاد ریاست جمهوری، تهیه تومار مردمی و آحاد مردم،  درخواست انجام سفر از آقای رئیس جمهور مطالبه گردد.
سرباز کوچک ولایت
نظرعلی علیزاده

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=11082

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: