با حکم اسماعیل بلالایی سرپرست روزنامه ایران در گیلان؛

سجاد مصلحی به عنوان نماینده روزنامه ایران در شهرستان فومن منصوب شد

سجاد مصلحی خبرنگار و فعال رسانه ای بعنوان نماینده روزنامه دولتی ایران منصوب و معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر سرپرستی روزنامه ایران در استان گیلان، صبح امروز پنج شنبه ۱۰ فرودین با حضور موسی فکور فرماندار شهرستان فومن، سجاد صالحی معاون سیاسی امنیتی فرمانداری و اسماعیل بلالایی سرپرست روزنامه ایران در استان گیلان سجاد مصلحی از خبرنگاران و فعالین رسانه ای شهرستان فومن به عنوان نماینده روزنامه ایران در شهرستان فومن منصوب و معرفی شد.

فرماندار فومن در این آیین با گرامیداشت فرارسیدن سال نو و ماه مبارک رمضان اظهار کرد: رسانه ها بهترین ابزار اثر بخشی مدیریت هستند و شهرستان فومن از ظرفیت مناسبی در حوزه رسانه برخوردار است.

موسی فکور با اشاره به اهمیت انتشار عملکرد دولت سیزدهم در شهرستان فومن بر همکاری ادارات و دستگاه های اجرایی فومن با نمایندگی روزنامه ایران در راستای ارائه گزارش عملکرد و اقدامات صورت گرفته به مردم تاکید کرد.

سرپرست روزنامه ایران در گیلان نیز با بیان اینکه شهرستان فومن از ظرفیت های بالقوه در حوزه های مختلف برخوردار است، گفت: روزنامه ایران در راستای رساندن این ظرفیت‌ها به گوش مسئولان کشوری از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.

بلالایی خاطر نشان کرد: روزنامه ایران دفتر نمایندگی گیلان همچنین آماده انتشار گزارش عملکرد دستگاه های دولتی ، نیمه دولتی و خصوصی است و بیان مشکلات مردمی و رساندن آن به گوش مسئولان را اولویت خود می داند.

گفتنی است، سجاد مصلحی از خبرنگاران جوان و فعال شهرستان فومن می باشد. مسئول باشگاه خبرنگاران دانشجویی (ایسکانیوز) در استان گیلان و مدیر روابط عمومی باشگاه شهرداری فومن از جمله سوابق وی می باشد.

سجاد مصلحی با حکم اسماعیل بلالایی سرپرست روزنامه ایران در گیلان به عنوان نماینده روزنامه ایران در شهرستان فومن منصوب شده است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=13969

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: