مدیرکل بیمه سلامت درجلسه افتتاحیه ممیزی داخلی:

سازمانی موفق است که بتواند بازنگری خوبی از فرآیندها داشته باشد

جلسه افتتاحیه ممیزی داخلی سیستم مدیریت کیفیت با حضور دکتر عاطف راد مدیر کل بیمه سلامت، معاونین و روسای ادارات ستادی و شهرستانی به صورت ویدئو کنفرانس در سالن جلسات برگزار شد.

در ابتدا مدیر کل بیمه سلامت در خصوص اهمیت ممیزی در اجرای بهتر فرآیندها گفت: ممیزی در توسعه وبهبود هر سازمان نقش موثری دارد و سازمانی موفق است که بتواند بازنگری خوبی از فرآیندها داشته باشد وی افزود: کارکنان باید به اهداف سازمانی آگاه باشند و تجزیه تحلیل فرآیندها و داده ها باید به صورت منظم و دقیق انجام گیرد.

دکتر عاطف راد اظهار داشت: با همدلی وهمراهی همدیگرمی توان به نکات مثبتی که بهبود فرآیند را درپی داشته باشد دست یافت. مدیر کل بیمه سلامت یاد آورشد کلیه همکاران در تمامی ادارات، همکاری ویژه با گروه ممیزی داشته باشند زیرا هدف یافتن نقاط قابل بهبود موجود در سیستم و تلاش در جهت رفع آنها می باشد تا بدینوسیله زمینه برای افزایش رضایتمندی ارباب رجوع و ذینفعان مهیا شده و مقدمات توانمندسازی بیمه شدگان فراهم گردد.

در ادامه دکتر ابومحبوب مسئول سیستم مدیریت کیفیت با تشریح برنامه ها برای حاضران، موارد مهمی که در این ممیزی مورد بررسی قرارخواهد گرفت از جمله الزامات سیستم مدیریت کیفیت، کلیه فرآیندهای استاندارد شده، روش های اجرایی، اهداف خرد، ریسکها، پایش فرآیند، سنجه ها و اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه را مطرح و خاطر نشان کرد در پایان ممیزی نقاط ضعف و قوت و راه های بهبود فرآیندها ارائه خواهد شد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=14391

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: