سارق مغازه‌های رشت در پایتخت دستگیر شد

رییس پلیس آگاهی گیلان از دستگیری سارق حرفه‌ای مغازه‌های شهرستان رشت در استان تهران خبر داد.

سرهنگ علیرضا حدادی پیشگیری و مقابله با سرقت را نیازمند عزم جدی و جمعی همه سازمان‌ها و نهادها و مسوولیت‌پذیری مردم با مراقبت از اموال و حذف زمینه‌های وقوع جرم عنوان کرد و اظهار داشت: امنیت محصول یک فرآیند جمعی است و به عنوان یک ضرورت همه مردم باید در این راستا به پلیس کمک کنند. وی به وقوع چند فقره سرقت از مغازه‌های سطح شهرستان رشت طی هفته‌های اخیر و پیگیری موضوع توسط پلیس اشاره کرد و گفت: کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پس از بررسی‌های علمی و تخصصی و جمع‌آوری آثار به‌جا مانده در صحنه‌های جرم، هویت سارق این پرونده‌ها را شناسایی کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان گیلان با بیان اینکه کارآگاهان پلیس آگاهی پس از اخذ نیابت قضائی و اعزام به استان تهران با تعقیب و مراقبت چند ساعته سارق را دستگیر کردند، از اعتراف این فرد به ۴ فقره سرقت از مغازه‌ها در شهرستان رشت خبر داد و بیان‌داشت: سارق ۲۷ ساله پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

این مقام انتظامی در پایان با تاکید بر توجه و رعایت مردم نسبت به هشدارها و توصیه‌های انتظامی در خصوص پیشگیری از سرقت، تصریح کرد: پلیس برای پیشگیری از بروز جرایم به ویژه سرقت از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=15274

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: