رئیس کل دادگستری گیلان:

ساختمان کانون پرورشی خمام به سرعت تکمیل شود

سومانیوز؛ شهرداری خمام موظف است ظرف مدت ۵ روز بنای غیر قانونی ایجاد شده را تخریب نماید و دستگاه های خدمات رسان نیز باید انشعابات مورد نیاز کانون پرورشی فکری کودکان نوجوانان را در اختیار آن قرار دهند.

به گزارش گروه رسانه ای ایران- گرا؛ به نقل از روابط عمومی دادگستری گیلان، حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رییس کل دادگستری استان گیلان در بازدید از پروژه کانون پرورشی فکری کودکان  نوجوانان شهرستان خمام، دستورات مقتضی را صادر کرد.

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رییس کل دادگستری استان گیلان با اشاره به اینکه بیش از یک دهه از شروع پروژه کانون پرورشی فکری کودکان  نوجوانان شهرستان خمام می گذرد و هنوز به اتمام نرسیده است گفت: شهرداری خمام بدون رعایت ضوابط و قوانین اقدام به ساخت غرفه هایی مقابل این بنا کرده که موجب اخلال در تکمیل و استفاده از ساختمان کانون شده است.

وی در ادامه تصریح کرد: شهرداری خمام موظف است ظرف مدت ۵ روز بنای غیر قانونی ایجاد شده را تخریب  و دستگاه های خدمات رسان نیز باید انشعابات مورد نیاز کانون پرورشی فکری کودکان  نوجوانان را در اختیار آن قرار دهند.

رئیس شورای قضایی استان عنوان کرد: امید است این پروژه کمتر از یک ماه به بهره برداری رسیده و مردم از ظرفیت های این مرکز در راستای ارتقاء فرهنگ آموزش و پرورش و کاهش آسیب های اجتماعی بهره مند شوند..

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=11733

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: