توسط رییس ستاد انتخابات استان گیلان؛

زمان و نحوه ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس اعلام شد+ جزئیات

معاون سیاسى، امنیتى و اجتماعى استاندارى گیلان از اعلام مهلت ثبت نام داوطلبان انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شوراى اسلامى خبر داد.

به گزارش سوما؛ محمد جلائی رییس ستاد انتخابات استان گیلان اظهار کرد: ثبت نام قطعی متقاضیان داوطلبی انتخابات سراسری دوازدهمین دوره‌ی مجلس شورای اسلامی در راستای اجرای ماده ۵۳ قانون انتخابات مذکور از روز پنجشنبه ۲۷ مهرماه ۱۴۰۲ تا روز چهارشنبه سوم آبان جمعاً به مدت ۷ روز و از ساعت ۸ لغایت ۱۸ به عمل خواهد آمد.

رییس ستاد انتخابات استان گیلان خاطرنشان کرد: داوطلبان می‌توانند به منظور اعلام داوطلبی خود از طریق رایانه و با دریافت رمز یکبار مصرف از شماره تلفن همراهی که با آن پیش ثبت نام خود را انجام داده اند، در مهلت تعیین شده به درگاه keshvar.moi.ir مراجعه و نسبت به تکمیل کاربرگ ثبت نام و بارگذاری مدارک و گواهی‌های مورد نیاز اقدام نمایند.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان گفت: در استان گیلان ۱۱۷۲ نفر پیش ثبت نام کرده‌اند و کسانیکه تا ۲۷مهر کد رهگیری برای آنان از ستاد انتخابات کشور پیامک شده است مجاز به ثبت نام قطعی در یکی از ۱۱حوزه انتخابیه استان گیلان می‌باشند و ضرورت دارد حتما به دقت مدارک اعلامی در اطلاعیه شماره هشت ستاد انتخابات کشور را فراهم نمایند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=12988

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: