رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان لنگرود:

رویکرد شورای فرهنگ عمومی باید به سمت برنامه محوری در حال حرکت باشد

سومانیوز؛ دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی لنگرود با حضور حجت الاسلام والمسلمین نقوی امام جمعه لنگرود و رییس شورا و اعضای شورای فرهنگ عمومی شهرستان ، در سالن اجتماعات فرمانداری لنگرود برگزار شد .

دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی در سال ۱۴۰۲ با دو موضوع روز لنگرود و برنامه های فرهنگی سه ماهه دوم ، صبح روز چهارشنبه مورخ ۳۱ خردادماه ۱۴۰۲ در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد .

حجت الاسلام والمسلمین نقوی رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان لنگرود در این جلسه ضمن تشکر از اعضا و درخواست حضور پیوسته در جلسات شورا و اهتمام ویژه در طرح مسائل کلیدی و نیز تلاش در جهت رفع موانع در بحث فرهنگی تصریح کرد : با توجه به اینکه شورای فرهنگ عمومی می تواند مسیر عملیاتی را نشان دهد، اعضای شورا طرح های قابل اجرا را مطرح نمایند تا بتوانیم بدون موازی کاری طرح های فرهنگی را در شهرعملیاتی نماییم.

 امام جمعه در ادامه گفت: سمت و سوی جلسات شورای فرهنگ عمومی باید به گونه ای پیش برود که مصوبات آن قابل اجرا و نتیجه آن در جامعه محسوس و تاثیر گذار باشد.امام جمعه با بیان اینکه رویکرد شورای فرهنگ عمومی به سمت برنامه محوری و تخصصی شدن در حال حرکت است، اظهار کرد : اگر در حوزه فرهنگ به این نکات توجه نکنیم به سرانجام‌ نمی‌رسیم.

فرماندار لنگرود نیز با اشاره به فرا رسیدن اعیاد قربان و غدیر و بهره گیری از ظرفیت بالای مناسبت های مذهبی ، جلسه شورای فرهنگ عمومی را فرصت مناسبی جهت اجرای برنامه های فرهنگی در شهر دانست و گفت : این فرصت مهمی است که تمامی مسئولان باید در حوزه‌های مختلف فرهنگی از آن استفاده کرده و از این ظرفیت مهم و سرمایه بزرگ، در رفع مشکلات فرهنگی جامعه بهره ببرند.

 در ادامه هر یک از حاضرین به بیان مطالبی در خصوص موضوعات جلسه پرداختند . 

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=12270

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: