رونمایی از پوستر فراخوان دومین دوره جایزه ادبی فلسطین در نمایشگاه کتاب تهران

سوما؛ مراسم رونمایی پوستر فراخوان دومین دوره از جایزه جهانی ادبی فلسطین امروز 25 اردیبهشت در کوشک کتاب سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با حضور چهره‌های تاثیرگذار حوزه مقاومت برگزار شد.

میثم نیلی با اشاره به جنگ ۵ روزه غزه: در روزی که ما به پیروزی جدید ملت فلسطین نزدیک شده‌ایم و هزینه مجددی را بر دشمن صهوینستی وارد کرده‌ایم، در ایام موسوم به روز نکبت دور هم جمع شدیم و ان‌شاءالله این حرکت توفنده رو به جلو را در حوزه ادبیات فلسطین ادامه خواهیم داد.
یاسر احمدوند: ذکر و یاد فلسطین باید بماند تا معنای مقاومت در امت اسلامی زنده بماند. فلسطین صرفا یک سرزمین نیست؛ بلکه هویت و عزت امت اسلامی است. وزارت ارشاد وظیفه خودش می‌داند که از ترویج و ارتقای این جایزه و فراگیرشدنش حمایت کند. امیدوارم نویسندگان و شاعران جهان اسلام مکرر برای مخاطبان مختلف در ابعاد مختلف درباره فلسطین آثار هنری تولید کنند. ان‌شاءالله روزی این جایزه را در سرزمین فلسطین دور هم برگزار کنیم.
اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به قوی‌تر شدن روزافزون جبهه مقاومت و ضعیف شدن رژیم صهونیستی افزود: در حوزه فرهنگ نیاز داریم پابه‌پای پیروزی‌های جبهه مقاومت پیش برویم و جایزه ادبی فلسطین هم با چنین نگاهی تدوین شده است.
سید مجتبی ابطحی: در جنگ اخیر، مقاومت با هماهنگی و هوشمندانه با دور نگه داشتن حماس از نبرد، اهداف دشمن صهیونیستی در غره را محدود کرد اما دست جهاد اسلامی را برای حمله به هر نقطه از اراضی اشغالی باز گذاشت.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=11903

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: