رودسر آماده جذب و حمایت از سرمایه گذاران در حوزه های مختلف است

به گزارش سوما؛ فرماندار رودسر با اشاره به ظرفیت های فراوان در این شهرستان در زمینه سرمایه گذاری، گفت: رودسر آماده جذب و حمایت از سرمایه گذاران در حوزه های مختلف است.
حسین اسماعیل پور بعد از ظهر دوشنبه در نشست ستاد جذب و سرمایه گذاری رودسر که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: آمادگی لازم برای جذب و حمایت از سرمایه گذار در همه بخش‌های در شهرستان رودسر وجود دارد. وی با بیان اینکه رودسر دارای ۴۶ کیلومتر نوار ساحلی، مناطق جلگه‌ای و کوهستانی بوده و از ظرفیت بالایی در حوزه کشاورزی، گردشگری و صنعتی برخوردار است، افزود: آمادگی کامل برای حمایت و جذب سرمایه گذار در این شهرستان وجود دارد.

اسماعیل پور با اشاره به پتانسیل‌های رودسر در حوزه اقامتی، گفت: در این راستا ۲۰ میلیارد تومان از سوی بخش خصوصی در شهرستان رودسر سرمایه گذاری شده است. وی با تأکید بر لزوم اولویت بندی و نیازسنجی در زمینه طرح‌های سرمایه گذاری در شهرستان رودسر، تصریح کرد: با وجود ظرفیت‌ها و قابلیت‌های بسیار بالا این شهرستان در حوزه‌های مختلف ارائه اولویت بندی و نیاز سنجی هر منطقه باید مشخص و مطابق آن سرمایه گذاری لازم صورت پذیرد.

اسماعیل پور مشکلات حقوقی و اداری را از موانع بزرگ پیشروی سرمایه گذاری دانست و گفت: تحقق اهداف اشتغالزایی و رونق اقتصادی منطقه مستلزم همکاری و هم افزایی تمامی دستگاه‌های اجرایی در سطح استان و شهرستان است. وی با بیان اینکه مدیران دستگاه‌ها با استفاده از فرصت‌ها و ظرفیت‌های موجود بسترهای لازم برای حضور سرمایه گذاران در شهرستان را فراهم کنند، ادامه داد: دستگاه در زمینه رفع موانع پیش روی سرمایه گذاری برای ایجاد اشتغال پایدار اهتمام ویژه ای داشته باشند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=11201

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: