راه اندازی پروژه بزرگ نفتی خزر در رودسر

فرماندار رودسر از راه اندازی پروژه بزرگ نفتی خزر در این شهرستان خبر داد و گفت: اجرای این پروژه بزرگ نفتی مطالبه جدی مردم شهرستان رودسر است.

محمد حیدری بعد از ظهر یکشنبه در همایش شکوه ملی حضور ویژه انتخابات در رودسر اظهار کرد: جنگ تبلیغاتی و رسانه‌ای علیه انقلاب اسلامی به راه افتاده است. وی با اشاره به جنگ شناختی و ادراکی افزود: دشمن با تضعیف دستاوردهای انقلاب اسلامی و دهه فجر دنبال ترویج یاس و ناامیدی در جامعه است.

فرماندار رودسر با تاکید بر تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در ابعاد مختلف اضافه کرد: جهاد تبیین مطالبه جدی و نیاز مبرم انقلاب اسلامی است.

حیدری از بهره برداری ۲۹۰ پروژه در دهه فجر در این شهرستان خبر داد و اضافه کرد: این تعداد پروژه‌ها با ۵۰۶ میلیارد تومان به بهره برداری رسید. وی از ایجاد اشتغال بیش از ۲ هزار اشتغال در رودسر خبر داد و افزود: پروژه‌های دهه فجر در رودسر ۷۷ درصد رشد در اعتبار و ۱۶ درصد در بخش اشتغال داشته است.

فرماندار رودسر با بیان اینکه انتخابات تجلی اراده ملی و بیان اراده است، گفت: با تأیید صلاحیت ۱۴ هزار در سطح کشور این دوره از انتخابات رقابتی ترین انتخابات در طول ادوار بوده است.

حیدری با بیان اینکه دولت مجری بی طرف انتخابات است، اضافه کرد: برخی واپس ماندگان سیاسی با دروغ پردازی‌ها دنبال تخریب و به حاشیه بردن انتخابات هستند. وی با بیان اینکه رودسر نگین ممتاز مشارکت مردم در انتخابات بوده است، افزود: مردم رودسر در انتخابات گذشته مشارکت ۷۱ درصدی داشته و این دوره هم ۵۴ نفر برای کسب یک کرسی مجلس با هم رقابت می‌کنند.

فرماندار رودسر از راه اندازی پروژه بزرگ نفتی خزر در این شهرستان خبر داد و اضافه کرد: اجرای این پروژه بزرگ نفتی مطالبه جدی مردم شهرستان رودسر است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=15477

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: