راه اندازی بازار نوین ویژه تولیدات شیلاتی در گیلان

معاون مدیریت و برنامه ریزی شیلات کشور از راه اندازی بازار نوین ویژه تولیدات شیلاتی در گیلان خبر داد و گفت: بخش خصوصی در حوزه شیلات فعالیت کنند.

شهریار رستمی اظهار کرد: گیلان ظرفیت‌ها و قابلیت‌های خوبی در حوزه تولیدات شیلاتی دارد. وی با اشاره به قابلیت‌های شهر بندری کیاشهر افزود: بندر کیاشهر با داشتن آبراه متصل به دریای خزر فرصت خوبی برای توسعه فعالیت‌های شیلاتی و آبزی پروری دارد.

معاون برنامه ریزی شیلات کشور از ایجاد سایت پشتیبان قفس‌های دریایی در بندر کیاشهر خبر داد و بیان کرد: ایجاد قفس‌های پرورش ماهی در دریای خزر در بندر کیاشهر می‌تواند منجر به شکوفایی اقتصادی شود.

رستمی از احیای اسکله صیادی در بندر کیاشهر خبر داد و اضافه کرد: برای کاستن بار شناورهای در منطقه بندر انزلی و آستانه اشرفیه اسکله صیادی دوباره احیا می‌شود. وی توسعه فعالیت‌های گردشگری شیلاتی در گیلان را از برنامه‌های مهم شیلات دانست و افزود: فعالیت‌های گردشگری با پیوست شیلات و آبزی پروری به رونق اقتصادی می‌انجامد.

معاون برنامه ریزی شیلات کشور از راه اندازی بازار نوین ویژه تولیدات شیلاتی در گیلان خبر داد و اضافه کرد: ایجاد بازار بروز، مکانیزه و بهداشتی برای فروش محصولات شیلاتی در گیلان بسیار اهمیت دارد.

رستمی با بیان اینکه بخش خصوصی در حوزه شیلات فعالیت کنند، گفت: بسترهای سرمایه گذاری برای بخش خصوصی در حوزه شیلات و توسعه آبزی پروری فراهم است. وی با اشاره قابلیت‌های کم نظیر شهر بندری انزلی در بخش شیلات افزود: لایروبی اسکله‌ها در بندر انزلی به جد پیگیری می‌شود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=14995

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: