با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان:

رامین خیراندیش به عنوان رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی ماسال معرفی شد

به گزارش سوما؛ با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، رامین خیراندیش به عنوان رییس جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی ماسال معرفی شد.

رضا ثقتی امروز در آیین تودیع و معارفه رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی ماسال با اشاره به اینکه شهرستان ماسال جز شهرستانهای فرهنگی و هنری استان است وسیاست ما در این امر بحث تمرکز زدایی بوده اظهار کرد: اختصاص بودجه فرهنگی یک شهرستان بسیار ناچیز بوده که با پیگیری های انجام شده به جایگاه خوبی رسیده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: عدم وجود مجتمع فرهنگی در شهرستان موجب مغفول ماندن این امر در شهرستان است و امیدواریم فرماندار ونماینده مردم در مجلس شورای اسلامی این موضوع را به طور ویژه پیگیری نمایند.

ثقتی با بیان اینکه برگزاری مراسمات و برنامه های هفته فرهنگ وهنر با قوت در برخی از شهرستان ها بالاخص ماسال با محوریت بزرگداشت شهادت میرزا کوچک جنگلی برگزار شد تاکید کرد: اینگونه مراسمات به ترویج فرهنگ و تمدن ایرانی اسلامی کمک شایانی خواهد کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان خاطرنشان کرد: عدم وجود مجتمع فرهنگی در شهرستان موجب مغفول ماندن این امر در شهرستان است و امیدواریم فرماندار ونماینده مردم در مجلس شورای اسلامی این موضوع را به طور ویژه پیگیری نمایند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=11587

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: