سردار رادان در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در گیلان:

رادان: تأمین امنیت و آسایش مردم اصلی‌ترین مأموریت نیروی انتظامی است / فلاحتی: هماهنگی خوب میان نیروی مسلح گیلان وجود دارد

به گزارش سوما؛ نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با بیان اینکه هم‌آوایی و هماهنگی خوبی در میان نیروی مسلح استان گیلان وجود دارد، گفت: وحدت و هم‌آوایی میان نیروی مسلح جمهوری اسلامی امروز زبانزد عام و خاص و موجب اعجاب جهانیان شده است.

آیت‌الله رسول فلاحتی صبح امروز در دیدار با سردار رادان فرمانده‌کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به عدم اطلاع مردم نسبت به بعضی اقتدارآفرینی‌ها و اموری که موجب قدرت جمهوری اسلامی و اعجاب جهانیان شده است، اظهار داشت: امروز جمهوری اسلامی در عرصه دفاعی و موشکی از قدرت خوبی برخورد است و مایه افتخارند.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با اشاره به جایگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی در مدیریت نظام دینی و تاثیرگذاری آن در حماسه‌آفرینی‌های مردم و جوانان تصریح کرد: جامعه اسلامی ایران از رهبری قدرتمند، فکور و اندیشمند برخوردار است که خود عامل قدرت است.

آیت‌الله فلاحتی خاطرنشان کرد: رهبر انقلاب در هفته گذشته چندین سخنرانی مهم داشتند که بیانگر راهبردهای نظام جمهوری اسلامی بوده است. وی با اشاره به اینکه هدف عمده دشمنان در اغتشاشات اخیر، رهبری بوده است چراکه می‌دانند رهبری ستون این خیمه است، گفت: دشمن پس از اینکه تیرش به سنگ خورد، سپاه پاسداران را مورد هجمه قرار داد.

امام جمعه رشت به برخی افتخارات نیروی انتظامی در کشور اشاره و بیان کرد: از جمله افتخارات مجموعه انتظامی جمهوری اسلامی ایران این است که در کشوری نقش‌آفرینی می‌کند که هزاران شهید تقدیم نظام اسلامی کرده و از رهبری اندیشمند برخوردار است در حالی‌که نیروهای مسلح سایر کشورها از چنین افتخاراتی برخوردار نیستند.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با اشاره به شاخصه ایمان در نیروهای مسلح کشور گفت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی در چند ماه گذشته برای مقابله با اغتشاشات خوش درخشید و مردمی‌تر شد البته همه نیروی مسلح اعم از زمینی، دریایی و هوایی جزء نهادهایی هستند که کشور به وجود آنان افتخار می‌کند.

آیت‌الله فلاحتی با بیان اینکه وحدت و هم‌آوایی میان نیروی مسلح جمهوری اسلامی امروز زبانزد عام و خاص و موجب اعجاب جهانیان شده است، تصریح کرد: این افتخاران نشان‌دهنده قدرتمندی نیروهای مسلح ما است. وی با اشاره به حجم شهدای انتظامی در کشور گفت: جایگاه با درایت انتظامی در میان مردم روز به روز افزایش یافته چراکه انتظامی در سال‌های اخیر توانسته قدرت‌نمایی خوبی در تامین امنیت و مرزهای کشور داشته باشد.

امام جمعه رشت به برخی چالش‌ها و مسائل شهرها و روستاها از جمله سرقت سیم‌ برق و تلفن و ضرورت مقابله با این تخلفات اشاره و بیان کرد: وجود متکدیان در شهرها و مناطق زیبنده نیست.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان ضمن تبریک انتصاب سردار رادان به عنوان فرمانده‌کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران، خطاب به وی گفت: شما میدانی بوده و هستید و با آمدن شما، بذر امیدی در دل‌های مردم ایجاد شد.

آیت‌الله فلاحتی با بیان اینکه هم‌آوایی و هماهنگی خوبی در میان نیروی مسلح استان گیلان وجود دارد، خاطرنشان کرد: وقتی مسئولان کنار یکدیگر باشند کارها زودتر پیش خواهد رفت.

سردار رادان در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در گیلان مطرح کرد:

تأمین امنیت و آسایش مردم اصلی‌ترین مأموریت نیروی انتظامی است

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران برخورد مقتدرانه با مجرمان و مبارزه با ناهنجاری‌ها را برای کاهش دغدغه‌ها و نگرانی‌های مردم ضروری دانست و گفت: تأمین امنیت و آسایش مردم اصلی‌ترین مأموریت نیروی انتظامی است.

سردار احمدرضا رادان در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در گیلان، با اشاره به مأموریت مهم این نیرو بر اساس منویات فرمانده کل قوا، اظهار کرد: تأمین امنیت و آسایش مردم و جامعه به‌عنوان مهمترین و اصلی‌ترین مأموریتی است که از سوی فرماندهی کل قوا به نیروی انتظامی محول شده و برای رسیدن به این هدف، از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد شد.

وی برخورد مقتدرانه با مجرمان و مبارزه با ناهنجاری‌ها را برای کاهش دغدغه‌ها و نگرانی‌های مردم ضروری دانست و افزود: حفظ امنیت و ایجاد حریم امن برای مردم و جامعه، وظیفه اصلی و خدشه‌دار کردن این حریم، خط‌قرمز نیروی انتظامی است.

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران ایجاد فرصت برای خدمت‌رسانی به مردم را غنیمتی بزرگ برشمرد و تصریح کرد: شرایط خدمت‌رسانی به مردم با همراهی و هم‌افزایی دستگاه‌ها و نهاد‌های مختلف فراهم می‌شود و می‌توان دست در دست هم امنیت و آسایش را به جامعه تقدیم کرد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=10999

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: