رئیس هیات فوتبال گیلان عضو مجمع سازمان لیگ فوتبال شد

به گزارش سوما؛ قربانعلی الماسخاله رئیس هیات فوتبال گیلان با کسب آرای اعضای مجمع سازمان لیگ فدراسیون فوتبال کشور به عضویت جدید این مجمع درآمد.

انتخابات اعضای مجمع سازمان لیگ فوتبال ایران با حضور روسای هیات‌های فوتبال استان‌های کشور در مرکز ملی فوتبال ایران برگزار شد که قربانعلی الماسخاله رییس هیات فوتبال گیلان با کسب ۶ رای عضو این مجمع شد.

مجمع سازمان لیگ فوتبال با ۱۵ عضو که یکی از ارکان مهم و تاثیر گذار در فوتبال کشور است که طی مرحله نخست این انتخابات و در بین هیات‌های استانی که تیم‌های لیگ برتری و لیگ یکی حضور داشتند برگزار شد.

همچنین رحیم درزی خلردی از مازندران با ۱۰ رای، عبدالکاظم طالقانی از خوزستان با ۹ رای، محمدرضا غفاری از استان مرکزی با ۸ رای و ” جواد ششگلانی” از آذربایجان شرقی با ۸ رای، حسین باجیوند از قزوین با ۶ رای عضو مجمع سازمان لیگ فوتبال ایران شدند.

۶ عضو از روسای هیات‌های فوتبال (۴عضو لیگ برتر-۲ عضو لیگ یک) ۶عضو از مدیران تیم‌های لیگ برتری و لیگ یکی و رئیس، نائب رئیس و دبیرکل فدراسیون فوتبال ۱۵ عضو مجمع سازمان لیگ فوتبال ایران خواهند بود که پس از انتخاب تمامی اعضا، انتخابات هیات رئیسه سازمان لیگ از میان این ۱۵ عضو برگزار خواهد شد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=13202

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: