دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و نماینده بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی

به گزارش سوما؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان و نماینده بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی، دیدار و در خصوص توسعه زیرساخت های فرهنگی و هنری، گفت وگو کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان؛ رضا ثقتی در دیدار با احمد دنیامالی نماینده بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی که رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان نیز حضور داشت، با اشاره به ظرفیت های پرشمار استان در بخش های فرهنگی و هنری و ضرورت توسعه زیرساخت های این حوزه ها، بهره گیری از ظرفیت های استانی و ملی برای تحقق این مهم را مورد تأکید قرار داد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان با قدردانی از اهتمام نمایندگان به موضوعات فرهنگی و هنری ادامه داد: حوزه فرهنگ و هنر، هم به زیرساخت های سخت افزاری نیاز دارد و هم نرم افزاری و بر این مبنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی می توانند در بخش های یادشده، اثرگذار باشند که تا زمان حاضر نیز، اینگونه بوده است.
احمد دنیامالی نماینده مردم بندرانزلی و عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار، به ظرفیت‌های فرهنگی و هنری این شهرستان و هنرمندان و فعالان فرهنگی بندرانزلی اشاره کرد و گفت که همه توان خود در جهت توسعه زیرساخت های فرهنگی شهرستان را به کار می‌بندد.
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=11725

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: