دوره آموزشی روزنامه ‌نگاری مقدماتی در گیلان برگزار شد

دوره آموزشی روزنامه‌نگاری مقدماتی با تدریس اساتید برجسته حوزه رسانه در گیلان ۲۸ دی ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۸ صبح تا ۴ بعد از ظهر در تالار مرکزی رشت برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان ، دوره آموزشی ” روزنامه ‌نگاری مقدماتی ” با هدف آموزش علاقه مندان در حوزه روزنامه نگاری و تربیت خبرنگاران حرفه ای و با سرفصل های مورد تایید دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها به صورت حضوری و با تدریس اساتید برجسته حوزه رسانه در گیلان به مدت ۶۰ ساعت در روز پنج شنبه و جمعه ۲۸ دی ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۸ صبح تا ۴ بعد از ظهر در تالار مرکزی رشت برگزار شد.

در این دوره ی آموزشی موضوعات : خبرنویسی و روابط عمومی ، گزارش نویسی و تکنیک مصاحبه و شیوه نگارش در مطبوعات توسط اساتیدی همچون : یونس شکرخواه ، علیرضا حسینی پاکدهی ، فریدون صدیقی و مسعود بصیری تدریس شد .

گفتنی است دوره آموزشی ” روزنامه نگاری مقدماتی ” که به مدت ۶۰ ساعت بوده است به همت خانه مطبوعات و رسانه‌های گیلان و با همکاری مرکز مطالعات و برنامه ریزی رسانه‌ها و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان برگزار شد و در صورت قبولی در آزمون مدرک معتبر مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها به شرکت کنندگان اهدا می‌شود .

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=15045

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: