دهیاران گره‌گشای مشکلات مردم باشند

فرماندار شهرستان آستارا با تاکید بر اینکه دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی درصدد برهم زدن اتحاد بین مردم و مسئولان هستند، از دهیاران و بخشداران خواست با پاسخگویی صحیح و به موقع گره‌گشای مشکلات مردم باشند.

 محمدرضا شهاب زاده روز پنجشنبه در جمع بخشداران و دهیاران شهرستان آستارا اظهارداشت: همه مسئولان از جمله دهیاران به عنوان بازوهای اجرایی دولت باید بدرستی به وظایف خود عمل نمایند تا مردم دچار مشکلات کوچک و بزرگ نشوند. وی افزود: عملکرد دهیاران باید بگونه‌ای باشد که مردم مجبور نشوند برای حل مشکلاتشان از روستاها به فرمانداری در شهرها مراجعه نمایند و در بعضی موارد در صورت عدم پاسخگویی و حل مشکلاتشان مجبور به نقل مکان به شهرها برای زندگی شوند که نتیجه آن مهاجرت از روستا به شهر را در پی نداشته باشد.

فرماندار شهرستان بندر مرزی آستارا ادامه داد: دشمن به دنبال برهم زدن امنیت و ثبات اقتصادی در کشور است؛ ما باید مراقب این موضوع باشیم؛ آنها نمی گذارند اقدامات عملی و امید آفرین دولت سیزدهم انعکاس درستی داشته باشد و با پررنگ کردن کاستی‌ها می خواهند مردم را نسبت به نظام دلسرد کنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان آستارا تصریح کرد: دشمنان در صدد اختلاف افکنی بین شیعه و سنی هستند و ما باید هوشیار باشیم؛ به حمدالله در شهرستان آستارا نگاه منفی بین شیعه و سنی وجود ندارد و همه باهم در همه عرصه ها حاضر هستیم که نمونه بارز آن را در راهپیمایی ۲۲ بهمن شاهد بودیم.

شهاب زاده تاکید کرد: باید بتوانیم محیطی آرام همراه با امنیت کامل برای مردم ایجاد نماییم و با همه توان در خصوص رفع مشکلات آنها پیش رویم تا اعتماد و همیاری آنان همچون گذشته ادامه پیدا کند. وی بیان کرد: هرکس در هر لباس و دستگاهی در صدد اختلاف افکنی بین مردم و مسئولان برآید خائن به نظام، رهبری و مردم است.

فرماندار شهرستان بندر مرزی آستارا گفت: دشمنان، دشمنی خود را علنی کرده و رسما اعلام می کنند که در پی برهم زدن نظم و امنیت کشور هستند؛ لذا ما مسئولان این نظام که قبول مسئولیت کرده ایم نباید اجازه دهیم که آنها به اهداف شوم خود برسند. وی خاطرنشان کرد: کسانی که چشم دیدن ایران اسلامی مقتدر را ندارند می خواهند حضور مردم در انتخابات را کمرنگ کنند و با حضور حداقلی مردم پای صندوق های انتخابات، به دیگر اهداف شوم خود دست پیدا کنند؛ از این رو مدیران موظفند با مردم سخن بگویند و آنان را نسبت به اهداف دشمنان آگاه نمایند و از آنها بخواهند در پای صندوق رای حضور پررنگ داشته باشند.

شهاب زاده تاکید کرد: در کنار مشکلاتی که در کشور وجود دارد اقدامات بسیار خوبی نیز صورت گرفته است که باید به مردم گفته شود؛ اصل مهم برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حضور مردم است و در کنار حضور آنان و همیاریشان می توان بر مشکلات فائق آمد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=15884

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: