شهردار لنگرود پاسخ داد:

تشریح دلایل جمع آوری تیرهای خیابان حافظ لنگرود

به گزارش سوما: صادق صادق‌پور در خصوص چرایی جمع آوری تیرهای خیابان حافظ لنگرود اظهار کرد: یکی از کارهای در دست اقدام توسط شهرداری، نورپردازی خیابان‌ها و تعمیر تیرهای فرسوده و لامپ‌های سوخته است که در این راستا واحد برق شهرداری اقدامات لازم را انجام می‌دهد.

شهردار لنگرود با بیان اینکه چند تیر چراغ برق وسط بلوار حافظ در مسیر جاده لاهیجان فرسوده و برای شهروندان خطر آفرین بود، گفت: در اواخر بهمن ماه سال گذشته شاهد وزش بادهای شدید بودیم که در آن زمان به دلیل فرسودگی و همچنین وزش باد، شاهد سقوط هفت تیر چراغ برق در وسط خیابان بودیم که خوشبختانه به کسی نیز آسیبی وارد نشد و این تیرها توسط شهرداری جمع آوری شد. به گفته وی، همه تیرها بررسی شد تا با ترمیم، امکان استفاده مجدد از آنان فراهم شود که با بررسی کارشناس مشخص شد که برخی تیرها قابلیت حتی ترمیم هم ندارد و دارای پوسیدگی زیاد می‌باشند که ممکن است هر لحظه خطرآفرین باشد.

صادق‌پور با بیان اینکه شاید بهتر بود که با توجه به فرارسیدن عید نوروز، جمع آوری تیرهای برق به زمان دیگری موکول و در این مدت از روشنایی تیرها استفاده شود، گفت: به دلیل پوسیدگی زیاد تیرها و خطرآفرین بودن برای شهروندان، تیرها جمع آوری و کار به پیمانکار واگذار شد تا شکل قانونی برای طی کردن روند اداری هم سریعا صورت گیرد و تیرهای جدید نیز طی این مدت خریداری شد.

شهردار لنگرود با بیان اینکه همه ۴۲ تیر چراغ برق در مسیر جاده لاهیجان از میدان معلم تا میدان شهید املاکی جمع آوری شدند، گفت: برای این مسیر ۴۵ تیر خریداری شده که کار نصب آن آغاز شده و طبق گفته پیمانکار پروژه، تمامی تیرهای خیابان حافظ تا پایان اردیبهشت ماه آینده نصب و این مسیر به صورت کامل روشن می‌شود. به گفته وی، تیرهای سابق که در مسیر خیابان حافظ جمع آوری شد نیز توسط واحد برق شهرداری در حال بررسی است تا در صورت ممکن در جاهای دیگر از آن‌ها استفاده شود.

چند وقتی است که شهروندان شاهد جمع آوری پایه‌های تیرچراغ برق وسط بلوار حافظ در مسیر میدان معلم تا میدان شهید حسین املاکی هستند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=12305

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: