دعوت یک گیلانی به اردوی تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال

به گزارش سوما؛ مهدی احمدپور ورزشکار گیلانی به مرحله جدید اردوی تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال کشور دعوت شد.

دبیر هیات فوتبال استان گیلان روز چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگاران اظهار داشت: از سوی کادر فنی تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال کشور ۴۰ بازیکن به مرحله جدید اردوی تیم ملی دعوت شدند که احمدپور از گیلان نیز جزء دعوت شدگان است.

فرزاد سیری افزود: این ورزشکار شایسته گیلانی به همراه ۱۹ بازیکن دیگر از سایر استان های کشور باید از روز پنجشنبه هفته آینده ۲۶ دی ماه در مرحله جدید اردوی تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال کشور در تهران حضور یابند. وی ادامه داد: البته مرحله جدید اردوی تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال کشور در دو مرحله برگزار که مرحله اول از روز ۲۳ دی ماه و مرحله دوم نیز از روز ۲۶ دی ماه زیر نظر کادر فنی این تیم در تهران برگزار می شود. وی بیان کرد: مهدی احمدپور ورزشکار شایسته گیلانی به همراه ۱۹ بازیکن در گروه دوم در اردوی تیم ملی حضور می یابند که این نفرات به مدت سه روز زیر نظر علی صانعی سرمربی تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال کشور تمرینات آماده سازی خود را ادامه می دهند.

دبیر هیات فوتبال استان گیلان عنوان کرد : حال که احمدپور با موفقیت این اردو را پشت سرگذاشته تا جواز حضور در مرحله بعدی اردو را کسب و در نهایت به عضویت تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال کشور درآید.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=11299

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: