دستگیری ۷ نفر از اراذل و اوباش سابقه دار در رشت

به گزارش سوما؛ جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان از شناسایی و دستگیری ۷ نفر از اراذل و اوباش و عاملان درگیری و نزاع سریالی و خشن در بخش سنگر شهرستان رشت خبر داد و گفت: این افراد در اختیار مرجع قضائی قرار گرفته و روانه زندان شدند.

سردار حسین حسن‌پور در گفت‌وگو با خبرنگاران با تاکید بر اینکه اقدامات و رفتارهای اراذل و اوباش باعث تشویش اذهان عمومی و القای حس ناامنی در جامعه می‌شود و با اشاره به نارضایتی مردم در این خصوص اظهار کرد: حفظ نظم و امنیت مردم خط قرمز پلیس است و افرادی که بخواهند آن را خدشه‌دار کنند با برخورد مقتدرانه و قانونی مجموعه انتظامی مواجه خواهند شد.

وی افزود: در پی درگیری‌های سریالی و خشن تعدادی از اراذل و اوباش به صورت انفرادی و دسته جمعی که منجر به مجروحیت جدی برخی از طرفین در ۲ روستای بخش سنگر شهرستان رشت شده بود، دستگیری این افراد در دستورکار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی پس از تحقیقات نامحسوس و اقدامات فنی با تعقیب و مراقبت‌های صورت گرفته، متهمان را شناسایی و با هماهنگی قضائی طی چند عملیات‌ مجزا و همزمان آنها را در محل سکونت‌شان دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان با اعلام اینکه این افراد شرور از اراذل و اوباش شناسنامه‌دار و دارای سوابق متعددی از قبیل، حمل سلاح، ایجاد درگیری، نزاع و قدرت‌نمایی در اماکن عمومی و سلب امنیت و آسایش مردم هستند، تصریح کرد: برابر اعترافات متهمان، علت درگیری آنها، اختلافات شخصی بوده است. متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفته و روانه زندان شدند.

حسن‌پور در پایان با هشدار به مخلان نظم و امنیت عمومی، بیان کرد: پلیس با قاطعیت و جدیت به پشتوانه همکاری آگاهانه شهروندان با اراذل و اوباش و هنجارشکنان برخورد می‌کند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=12772

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: