جانشين فرمانده انتظامي استان گیلان:

دستگیری ماموران قلابی در رشت

جانشين فرمانده انتظامي استان از دستگيري 2 مامور قلابي و کشف سلاح و مقداري اوراق و اسناد مجعول دولتي، بانکي و مدرک تحصيلي از مخفيگاه آنان خبر داد.

سردار “حسین حسن‌پور” در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پلیس در تشریح این خبر اظهار‌داشت: ماموران پلیس امنیت عمومی در پی اطلاع از اخاذی، کلاهبرداری و تهدید مردم توسط یک مامور قلابی در شهرستان رشت، پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند. وی با بیان اینکه با تحقیقات نامحسوس و میدانی صحت موضوع برای پلیس محرز شد، ادامه داد: پلیس با همکاری ماموران سپاه ناحیه رشت در یک عملیات غافلگیرانه متهم را در مخفیگاهش دستگیر کردند.


جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان افزود: از مخفیگاه متهم ۴۳ ساله ۲ قبضه کلت کمری جنگی به همراه ۱۰فشنگ، یک قبضه کلت گازی، ۸۸ عدد فشنگ جنگی، ۲ عدد شوکر، ۳ دستگاه بیسیم، ۳ عدد شارژر بیسیم، یک عدد باتوم، یک عدد افشانه دفاع شخصی، حدود ۷۰۰ عدد ساچمه، ۱۲کپسول گاز سلاح گازی، یک عدد تبرزین، ۶ عدد مهر ارگان‌های دولتی و مقداری اوراق و اسناد مجعول دولتی، بانکی و مدرک تحصیلی کشف شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در ادامه تحقیقات پلیس، متهم دستگیر شده هویت همدست خود و خریدار سلاح را در شهر رشت فاش کرد، بیان‌داشت: متهم ۳۷ ساله دیگر نیز دستگیر و با هماهنگی قضائی در بازرسی از منزل وی یک قبضه کلت گازی شبه جنگی، ۲ عدد کپسول گاز و ۲تیغه خشاب کشف شد.

سردار حسن‌پور در پایان با اشاره به اینکه تحقیقات پلیس در خصوص این پرونده ادامه دارد از همکاری مردم با پلیس قدردانی کرد و از آنها خواست در صورت مراجعه افراد به آنان و معرفی خود به عنوان ماموران ارگان‌های دولتی قبل از هرگونه پاسخگویی نسبت به رویت کارت شناسایی و اطمینان از صحت ادعای آن‌ها اطمینان حاصل کنند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=14589

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: