داماش گیلان دومین برد پیاپی خود را در لیگ دو کسب کرد

به گزارش سوما؛ هفته پنجم لیگ دو فوتبال کشور در حالی برگزار شد که داماش گیلان با هدایت اکبر میثاقیان سرمربی مشهدی‌اش موفق شد به دومین بردپیاپی خود دست پیدا کند تا در جایگاه رده بندی وضعیت بهتری پیدا نماید.

 

داماش با سه تساوی و دو برد از ۵بازی انجام داده خود در لیگ دسته دوم فوتبال کشور با ۹ امتیاز در جایگاه پنجم جدول قرار دارد و از جمله تیم‌هایی محسوب می‌شود که تا این لحظه شکستی در کارنامه آنها دیده نمی شود.

ظاهرا صحبت‌های اکبر میثاقیان با تجربه در حال تحقق یافتن است؛ چرا که او ابتدای فصل و پیش از شروع مسابقات در مصاحبه‌ای اعلام کرد که با داماش به لیگ برتر صعود کرده و پایان مربیگری‌اش را رسما اعلام خواهد کرد. هر چند هنوز تا پایان فصل زمان و مسابقات برای دیگر رقبا همانند داماش همسان است؛ اما آنچه امروز شاهدیم ؛ روشن شدن موتور داماشی است که اگر با صدرنشینی و قهرمانی کار را به پایان برساند؛ از چند حیث حائز اهمیت و در نوع خود جالب توجه می باشد چرا که فصل گذشته این تیم با هدایت بهزاد داداش زاده با صعود از لیگ دسته سوم به لیگ دو جشن صعودی پرشور برپا کرد و اگر این اتفاق در پایان فصل پیش رو برای میثاقیان شکل بگیرد؛ دبلی خاص برای هواداران داماشی و وارشی خواهد بود

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=10566

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: