انالله واناالیه راجعون

داغی دیگر بر پیکره جامعه رسانه گیلان؛ محسن آقایی دوست هم آسمانی شد…

اختصاصی سوما؛ محسن آقایی دوست خبرنگار پیشکسوت و قدیمی شهرستان صومعه سرا که با سومانیوز و برخی رسانه های محلی همکاری داشت، دار فانی را وداع گفت.

بر اساس همین گزارش روابط عمومی موسسه سوما پیام تسلیتی صادر کرد:

بسم الله الرحمن الرحیم
انالله و انا الیه راجعون 
هر طرف که فاندرم دینم رضا تی عکسه / می چومه هم نهم محسن ءایی می ورجه؛
بار دیگر خبر تاسف بار و تأثرانگیز فقدان ناباورانه خبرنگار پیشکسوت رسانه های گیلان و سومانیوز جامعه خبری گیلان را شوکه کرد و مایه تالم و افسوس بسیار شد.
زنده یاد *محسن آقایی دوست* پیشکسوت حوزه مطبوعات و رسانه، خبرنگار متعهد و دلسوزی بود که عمر شریفش را در راه اعتلای اندیشه و آگاهی جامعه، تبیین نیازمندی‌ها و مطالبات مردم سپری کرد. وی انسانی با معرفت و از خبرنگاران پرتلاش و سختکوش و خوش نام گیلان زمین بود.
روابط عمومی موسسه سوما و سرپرستی روزنامه ایران در استان گیلان ضمن ابراز همدردی، فقدان تاثر انگیز این خبرنگار محجوب و با اخلاق را به خانواده محترم ایشان، اصحاب فرهیخته رسانه و مردم شریف استان تسلیت و تعزیت عرض نموده و از خداوند منان برای آن انسان فقید سعید، رحمت و آمرزش الهی و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی مسالت می‌نمایم.
روابط عمومی موسسه سوما و سرپرستی روزنامه ایران در گیلان

زنده یاد “آقایی دوست” عضو خانه مطبوعات و رسانه های گیلان و همچنین صندوق اعتباری هنر بوده و با بیش از ۲۹ سال فعالیت در عرصه خبر در آستانه بازنشستگی قرار داشت.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=10990

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: