به بهانه استعفای سرپرست سازمان سیما و منظر شهرداری رشت؛

خوش درخشید ولی دولت مستعجل بود!

به گزارش سوما؛ اخیرا شنیده هایی از تبدیل سازمان زیباسازی به محل اختلاف دو تن از اعضای طیف اقلیت شورا به گوش می رسید و چه بسا اگر استعفای جعغری نیا رخ نمی داد، اقلیت شورا به عنوان بزرگترین حامی امیرحسین علوی دچار انشقاق شده و امیدها برای برگشت علوی بیش از پیش رنگ می باخت!

پیام جعفری نیا، سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری رشت که از منصوبین امیرحسین علوی، شهردار پیشین رشت بود، با انتشار پیامی از سمت خود استعفا داد. وی در بخشی از پیام استعفای خود اگرچه مدعی شد برخی مشکلات و فشارهای کاری درون و برون سازمانی، عرصه را بر او تنگ کرده است اما توضیح بیشتری در این خصوص نداد.

استعفای جعفری نیا ممکن است آغازی بر دومینوی استعفای سایر منصوبین شهردار پیشین هم باشد! به نظر می رسد در شرایطی که سرپرست شهرداری رشت به دلایلی از جمله پرهیز از بر هم خوردن ثبات مدیریت شهری، اعتقاد چندانی به تغییر مدیران منصوب شده از جانب شهردار پیشین ندارد، خودِ این مدیران هستند که شاید با استعفای خود، خواسته یا ناخواسته، این پیام را به اذهان عمومی مخابره کنند که چقدر بی علوی، قادر به ادامه فعالیت در مناصب شان نیستند!

در همین راستا هم بروز استعفاهای دیگر از سوی برخی از منصوبین علوی طی روزهای آتی دور از ذهن نیست. اتفاقی که اگر رخ دهد، ممکن است این سوال را به اذهان عمومی مخابره کند که آیا از نظر این مدیران مستعفی، ثبات مدیریت شهری تنها زمانی مهم است که شهردار مورد علاقه خودشان بر سر کار باشد؟!

در خصوص استعفای پیام جعفری نیا هم ممکن است مسایل دیگری دخیل در موضوع باشد. به خصوص اینکه اخیرا شنیده هایی از تبدیل سازمان زیباسازی به محل اختلاف دو تن از اعضای طیف اقلیت شورا به گوش می رسید و چه بسا اگر استعفای جعغری نیا رخ نمی داد، اقلیت شورا به عنوان بزرگترین حامی امیرحسین علوی دچار انشقاق شده و امیدها برای برگشت علوی بیش از پیش رنگ می باخت! اگرچه به علت ضعف مفرطی که این روزها اقلیت شورا بدان دچار است، بعید است حتی این استعفا هم بتواند جاده صاف کن بازگشت گزینه مورد حمایت طیف اقلیت به سازمان زیباسازی باشد.

با این اوصاف، به نظر می رسد به زودی شاهد انتخاب مدیرعامل بعدی سازمان زیباسازی از بین مدیران مورد وثوق اعضای اکثریت شورا خواهیم بود. مدیرانی مثلا از جنس داماد اعضای شورا!!/خزر انلاین

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=10590

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: