سرپرست فرمانداری رودسر در مراسم تجلیل از کارمندان و مدیران نمونه ادارات و نهادهای شهرستان رودسر؛

خدمت به مردم از اولویت‌های دولت سیزدهم است.

سوما نیوز؛ سرپرست فرمانداری رودسر مردم را صاحبان اصلی نظام و انقلاب خواند و گفت : اولویت اساسی دولت سیزدهم خدمت به مردم و رفع مشکلات آنان است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی فرمانداری رودسر؛ د‌کتر محمد حیدری سرپرست فرمانداری شهرستان رودسر روز چهارشنبه در آخرین روز از هفته دولت در مراسم گرامیداشت شهیدان رجایی و باهنر و تجلیل از مدیران و کارمندان نمونه ادارات و نهادهای شهرستان رودسر اظهار کرد: همانطور که این شهیدان با ساده زیستی، زهد و پارسایی و پیشه کردن تقوا توانستند در خدمتگزاری به مردم نام نیک از خود برجا بگذارند باید بتوانیم با الگو قرار دادن این شهدای والامقام با اقدام و عمل خدمتگزاران خوبی برای مردم و نظام باشیم.

 

وی مردم را صاحبان واقعی نظام و انقلاب خواند و افزود: مسئولیتی که بر دوش ما دولتمردان و مدیران است امانت است برای خدمت بی منت به مردم و جلب رضایتمندی آنان باید در حد توانایی با بسیج همه امکانات و ظرفیت ها تلاش کنیم .

 

نماینده عالی دولت در شهرستان رودسر با اشاره به اینکه نظم و تقوا دو بال موفقیت و پیشرفت هر انسان و جامعه است، تصریح کرد:همانطور که خداوند جهان را بر پایه نظم خلق کرده ما نیز باید بتوانیم با تکیه بر تقوا و نظم در امور و کارها مسیر پیشرفت و موفقیت را طی کنیم.

وی فلسفه وجودی کارمندان و روسای ادارات را خدمت به مردم خواند و گفت: اگر در سیستم اداری با مردم خوب برخورد شده و حرمت انسانی مراجعه کننده حفظ شود ، مردم رضایت خواهند داشت.

 

حیدری با اشاره به اینکه تمام تلاش دولت سیزدهم خدمت بی منت به مردم است، افزود: خدمتگزاران ملت باید قدر فرصت هایی که در اختیارشان هست را بدانند و برای هر چه بهتر به انجام رساندن وظایف خود و خدمت رسانی به مردم از لحظه‌ای غفلت نکنند.

 

۳

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=12696

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: