اسدالله عباسی استاندار گیلان:

خدمات دولت به مردم باید توسط مسئولین بیان گردد تا زمینه سوءاستفاده دشمنان فراهم نشود

با حضور اسدالله عباسی استاندار گیلان و برخی از مدیران کل ادارات استان گیلان، جلسه شورای اداری شهرستان آستانه اشرفیه با هدف بررسی مشکلات شهرستان و در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید

جلسه شورای اداری شهرستان آستانه اشرفیه با هدف رسیدگی به مشکلات و راهکارهای رفع موانع علی الخصوص آرد و نان  با حضور دکتر اسدالله عباسی استاندار گیلان و مدیر کل برخی از ادارات استان گیلان در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه برگزار گردید.

در این جلسه اسدالله عباسی استاندار گیلان باتوجه به اقدامات خوب دولت در زمینه توزیع یارانه آرد، نان با کیفیت به دست مردم نمی رسد و خدمات دولت به مردم باید توسط مسئولین بیان گردد تا زمینه سواستفاده دشمنان فراهم نشود و دستور دادم ظرف مدت یکهفته مشکلات مربوط به حوزه نان در آستانه اشرفیه رفع گردد. دکتر اسدالله عباسی با ابراز نارضایتی از وضعیت کنارگذر جاده آستانه‌اشرفیه به بندر کیاشهر، گفت: از وضعیت کنار گذر آستانه اشرفیه و لاهیجان بنده به عنوان نماینده دولت در گیلان از آن رضایت ندارم زیرا مشکلاتی را برای مردم در حوزه ترافیک ایجاد کرده‌ است که تنها دلیل آن تغییر کاربری اراضی اطراف خیابان و احداث مغازه و رستوران‌های بیشمار است. وی تصریح کرد: در تغییر کاربری برخی از روستاها باید تجدید نظر شود ولی نباید به هر بهانه‌ای مجوز کاربری احداث مغازه در کنار جاده‌ها اعطا شود. در این جلسه خسرو آرنگ فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه از اقدامات انجام شده توسط  شهرداران آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر در حوزه پسماند تشکر کرد و اعلام کرد به زودی شهرستان آستانه اشرفیه بعنوان شهرستان پاک در حوزه پسماند معرفی خواهد شد. ابراهیم نجفی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از مشکلات مردم در حوزه نان گلایه کرد و گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه های مختلف در آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر از جمله مرکز جامع سلامت، شیلات،طرح توسعه حرم مطهر ارائه دادند.

بخش پایانی جلسه شورای اداری حضور مسئولین در نماز جمعه شهرستان آستانه اشرفیه بود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=13427

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: