»موسسه سوما

سه شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱

خداحافظی «حسین ابراهیمیان» با معاونت فرهنگی و امور رسانه ارشاد گیلان

به گزارش سوما؛ رضا ثقتی با اشاره به تقاضای استعفای «ابراهیمیان» معاون فرهنگی و امور رسانه این اداره کل به علت بیماری و اصرار چند ماهه وی بر پذیرش این امر، اظهار کرد: تنها به این دلیل که سلامتی و آرامش همکاران از اولویت‌های نخست بنده در مقوله سرمایه انسانی دستگاه می‌باشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان ضمن پذیرش استعفای «حسین ابراهیمیان» از زحمات هشت‌ساله وی در سمت معاون فرهنگی و امور رسانه این اداره کل تقدیر کرد.

رضا ثقتی در جلسه کمیته سرمایه انسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، با اشاره به تقاضای استعفای «ابراهیمیان» معاون فرهنگی و امور رسانه این اداره کل به علت بیماری و اصرار چند ماهه وی بر پذیرش این امر، اظهار کرد: تنها به این دلیل که سلامتی و آرامش همکاران از اولویت‌های نخست بنده در مقوله سرمایه انسانی دستگاه می‌باشد، با استعفای ایشان موافقت کردم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه، طی چند ماهه اخیر از بیماری ایشان آگاهی داشتم، گفت: ولی در این حالت هیچگاه ندیدم که ایشان لحظه‌ای در کار کوتاهی کنند و همیشه با قدرت و توان مضاعف و گام به گام سایر عزیزان برای اعتلای فرهنگ و هنر استان تلاش کردند.

وی با اشاره به تجربه، تخصص، اخلاق مداری و متانت بالای «ابراهیمیان» در امور اداری و فرهنگی، افزود: بنده چه در دوران تصدی مدیرکلی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و چه پیش از آن، بارها از ایشان درس آموختم و همچنان از ایشان به عنوان مشاوری امین در سازمان استفاده خواهیم کرد.

ثقتی ضمن تقدیر از زحمات هشت‌ساله «ابراهیمیان» در این جایگاه، گفت: امیدوارم به فضل خداوند، ایشان هر چه سریعتر سلامتی کامل خود را بازیابند تا بتوانند بیش از پیش خدمتگزار اهالی فرهنگ و هنر استان باشند.

«حسین ابراهیمیان» از مهرماه ۱۳۹۳ تا کنون، معاونت فرهنگی و امور رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان را بر عهده داشت./دیار میرزا

 این اقدام درحالی صورت گرفته است که هنوز فرد جدیدی برای تصدی این سمت معرفی نشده است

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://news.souma.ir/?p=11921

اخبار مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: