فرماندار آستارا در جلسه شورای آموزش و پرورش؛

حق نداریم مصالح نظام را فدای رفاقت‌ها کنیم / زمینه مشارکت رای اولی‌ها در انتخابات فراهم شود

محمدرضا شهاب‌ زاده در جلسه شورای آموزش و پرورش آستارا گفت: مدیران شهرستان که توانایی لازم در حوزه ماموریتی خودشان را نداشته باشند کنار گذاشته می‌شوند و یکی از شاخصه‌های اصلی مدیران موفق دارا بودن روحیه جهادی است.

محمدرضا شهاب‌ زاده در جلسه شورای آموزش و پرورش آستارا اظهار کرد: مدیران شهرستان که توانایی لازم در حوزه ماموریتی خودشان را نداشته باشند کنار گذاشته می‌شوند و یکی از شاخصه‌های اصلی مدیران موفق دارا بودن روحیه جهادی است. وی افزود: ارادت و دوستی‌ها جای خود را دارد اما برای یک صندلی مدیریت، خون ده‌ها شهید اهدا شده است به همین جهت در زمینه خدمت‌رسانی به مردم در نظام جمهوری اسلامی ایران با هیچ کس تعارف نداریم.

فرماندار آستارا اظهار کرد: زمینه لازم برای مشارکت خوب و حداکثری رای اولی‌ها در انتخابات توسط آموزش و پرورش باید صورت بگیرد زیرا عده‌ای در بستر فضای مجازی شهرستان تلاش می‌کنند تا این نسل نوجوان را از حضور در صحنه انتخابات دلسرد کنند.

شهاب زاده خاطرنشان کرد: توجه به مسائل پرورشی از جمله ترویج نماز در مدارس آستارا امری ضروری است و نباید در این راستا کوتاهی صورت بگیرد و برنامه‌ریزی لازم برای برگزاری اجلاسیه نماز در این شهرستان باید انجام گیرد.

فرماندار آستارا از معلمان و مدیران خواست تا رشادت‌های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و شهادت را برای دانش‌آموزان بازگو کنند.

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=15021

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: