حضور پنج داور بانوی گیلانی در رقابت های فوتبال و فوتسال لیگ برتر کشور

به گزارش سوما؛ پنج بانوی گیلانی به عنوان داور در رقابت های فوتبال و فوتسال لیگ برتر بانوان کشور حضور می یابند.
مسئول روابط عمومی عمومی هیات فوتبال استان گیلان روز پنجشنبه در این باره گفت : رقابت های فوتبال و فوتسال لیگ برتر بانوان کشور روز جمعه برگزار می شود که چهار بانوی گیلانی به عنوان داور در لیگ فوتسال و یک بانوی گیلانی نیز در لیگ برتر فوتبال به عنوان کمک داور حضور می یابند.

علیرضا وهابی افزود: ملینا شفیع نژاد داور شایسته گیلانی به عنوان داور سوم بازی تیم های فوتسال سایپا و پالایش نفت آبادان در پانزدهمین دوره رقابت های فوتسال لیگ برتر بانوان کشور که روز جمعه بیستم دی ماه برگزار می شود، حضور می یابد و سیده مینا میرفلاح دیگر داور گیلانی نیز به عنوان وقت نگهدار در این بازی حاضر می شود.

وی ادامه داد: همچنین سوگند سامی از استان گیلان به عنوان داور سوم و مریم حقیقی دیگر داور گیلانی نیز به عنوان وقت نگهدار در بازی تیم های فوتسال شهروند ساری و دختران کویر کرمان در چارچوب رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان کشور که روز جمعه برگزار می شود، حضور می یابند.

مسئول روابط عمومی هیات فوتبال گیلان به حضور یک بانوی دیگر گیلانی در رقابت های لیگ برتر فوتبال نیز اشاره و بیان کرد: زهرا امدادی دیگر داور شایسته گیلانی نیز به عنوان کمک داور در بازی تیم های فوتبال ذوب آهن و پالایش گاز امام حضور خواهد یافت.

وهابی اضافه کرد: تیم های فوتبال بانوان ذوب آهن و پالایش گاز امام نیز عصر جمعه بیستم دی ماه در ادامه دوازدهمین دوره رقابت های فوتبال لیگ برتر بانوان کشور در اصفهان به مصاف هم می روند.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه علاوه بر حضور داوران گیلانی در لیگ های مختلف مردان کشور،  هم اینک شاهد حضور مستمر و چشمگیر بانوان گیلانی در رقابت های فوتبال و فوتسال لیگ برتر بانوان کشور هستیم و این نشان دهنده توان ظرفیت بانوان ورزشکار استانی است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=11361

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: