اسدالله عباسی استاندار گیلان:

حضور پرشور و گسترده مردم در انتخابات باعث نا امیدی دشمن میشود

همایش ملی مشارکت اجتماعی انتخابات با حضور دکتر اسدالله عباسی استاندار گیلان و مسئولین استانی در گلزار شهدای شهرستان آستانه اشرفیه برگزار گردید.

اسدالله عباسی استاندار گیلان که به همراه تعدادی از مسئولین و همراهان به مناسبت همایش ملی مشارکت اجتماعی انتخابات در گلزار شهدای شهرستان آستانه اشرفیه حضور داشت از اهمیت نقش نمایندگان مجلس در تعیین سرنوشت کشور اظهار داشت: انتخاب افراد اصلح به عنوان نمایندگان مردم در مجلس می تواند نقش بسزائی در مسائل اقتصادی و امورات مهم کشور داشته باشد.

استاندار گیلان با بیان اینکه مجلس دوره‌ ششم ضعیف ترین مجلس بود افزود: ضعف مجلس ششم باعث شد احساس تکلیف کنم و در دوره هفتم خودم را کاندیدا کردم. وی در ادامه با توجه به فرارسیدن ایام مبارک دهه فجر گفت: دهه فجر باعث شد تا سیاهی دوران خفقان رژیم ستم شاهی از بین برود و مردم روشنایی انقلاب را ببینند.

اسدالله عباسی از افتتاح پروژه های عمرانی  به ارزش ۱۷ هزار میلیارد تومان در دهه فجر امسال اشاره کرد که راه آهن رشت_کاسپین و ۸ کیلومتر از آزاد راه منجیل به رودبار از مهمترین آنها بود وی در پایان این همایش اعلام کرد: با حضور گسترده مردم در انتخابات حماسه ای دیگر خلق خواهد شد و باعث نا امیدی دشمنان می گردد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=15112

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: