حضور شرکت آبفای گیلان در مراکز علمی باید تقویت شود

به گزارش سوما؛ حسینی با تأکید بر اینکه استفاده از ظرفیت دانشجویان در همکاری صنعت و دانشگاه موجب بالندگی شرکت می شود تصریح کرد: حضور شرکت آب و فاضلاب در مراکز علمی باید تقویت و از تحقیقات کاربردی حمایت شود.

در نشست مدیرعامل آبفای گیلان با کارگروه تحقیقات آبفای گیلان، وی بر ضرورت همکاری با دانشگاه و حمایت از شرکتهای دانش بنیان با تعیین اولویت های تحقیقاتی تأکید کرد.

سیدمحسن حسینی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان در جمع اعضاء کارگروه تحقیقات این شرکت ضمن تقدیر از عملکرد این حوزه اظهار داشت: نیازهای تحقیقاتی باید ارائه گردد تا با همکاری دانشگاه ها و شرکتهای دانش بنیان راهکارهای مناسب و اجرایی تعیین گردد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان با اشاره به طرح پژوهشی سازه خودهواده که در جشنواره هفته پژوهش سالجاری در تهران ارائه شد افزود: شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور نیز نگاه خاص و ویژه به این پروژه داشته و خواستار تکمیل طرح و تبدیل آن به یک راکتور قابل حمل به تمامی مناطق شدند.

حسینی با بیان اینکه همکاران مجموعه شرکت آب و فاضلاب استان گیلان در امر پژوهش و تحقیقات فعالیت مناسبی دارند تصریح کرد: مسائل و مشکلات شرکت باید به روشهای کاربردی و علمی مرتفع گردد و انتظار داریم با همکاری جهاد دانشگاهی، دانشگاه گیلان و پارک علم و فناوری در عرصه پژوهش گامهای پرقدرتی برداشته شود.

وی با تأکید بر اینکه استفاده از ظرفیت دانشجویان در همکاری صنعت و دانشگاه موجب بالندگی شرکت می شود تصریح کرد: حضور شرکت آب و فاضلاب در مراکز علمی باید تقویت و از تحقیقات کاربردی حمایت شود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=11327

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: