دبیر رزمایش جهاد تبیین سپاه قدس گیلان؛

جهاد تبیین ضرورتی انکارناپذیر

سوما نیوز؛ سرگرد پاسدار دکتر سید صادق آقازاده در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اهمیت جهاد تبیین به عنوان یکی از نبردهای امروز دشمن با جمهوری اسلامی اظهار کرد: ایجاد جنگ شناختی و ترکیبی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از توطئه های دشمن بوده و راهکار قطعی مقابله با آن هم جهاد تبیین است.

دکتر آقازاده با اشاره به دغدغه رهبر معظم انقلاب مبنی بر توجه به جهاد تبیین در برابر با جریان تحریف دشمن، گفت: بر مبنای فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی، امروز بزرگ‌ترین جهاد «جهاد تبیین» بوده و بر همگان تکلیف است تا این مهم را به نحو احسن به اجرا در بیاورند.

دبیر رزمایش جهاد تبیین سپاه قدس گیلان با بیان اینکه برگزاری رزمایش جهاد تبیین در بین ادارات و سازمان‌ها در دستور کار قرار دارد افزود: رزمایش جهاد تبیین معاونت سیاسی سپاه قدس از روز شنبه اول مهرماه آغاز و تا پایان آبان ماه به طول می انجامد.

آقازاده بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی، امیدآفرینی، مشارکت حداکثری در انتخابات و انتخاب آگاهانه را از محورهای مهم این رزمایش دانست و گفت: در این رزمایش سیاسی بیش هفتاد هادی سیاسی برادر و خواهر که از نخبگان و اساتید دانشگاه و حوزه‌های علمیه می باشند استفاده می گردد و این رزمایش در تمامی سطوح، از جمله مساجد هدف، ادارات و سازمان‌ها، مدارس و دانشگاه‌ها برگزار می شود.

دبیر رزمایش جهاد تبیین سپاه قدس گیلان با اشاره به مخاطبین و شرکت کنندگان این رزمایش مهم تبیینی خاطر نشان کرد: این رزمایش برای همه مردم، طلاب، دانشجویان، دانش آموزان، کارمندان، کارگران، اصناف و آحاد مردم به صورت تخصصی و کارگاهی و نشست‌های عمومی در تمامی شهرستان‌ها برگزار می گردد.

 

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=12859

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: