با توجه به احتمال بارش برف؛

جلسه فوق العاده ستاد مدیریت بحران شهرستان آستانه اشرفیه برگزار شد

دستگاه‌های اجرایی شهرستان آستانه اشرفیه در پی صدور هشدار هواشناسی، آمادگی خود را برای مدیریت بحران احتمالی بارش برف و باران اعلام کردند.

در این جلسه که به ریاست خسرو آرنگ فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه و با حضور مسئولین دستگاه های اجرایی برگزار شد دستگاه‌های خدمات رسان برای ارائه خدمات هنگام وقوع بارش برف و باران و مشکلات احتمالی ناشی از آن اعلام آمادگی کردند.

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه با تاکید بر آمادگی کامل ستاد مدیریت بحران شهرستان اظهار داشت: در طول روزهایی که بارش باران و برف را به همراه داریم روسای ادارات حق گرفتن مرخصی و خروج از شهرستان را ندارند. وی در پایان اعلام کرد: روسای دستگاه های اجرائی و خدماتی ضمن تامین تجهیزات و تمهیدات لازم در مواجهه با بحران، تمام تجهیزات و نیازهای مدنظر را قبل از شروع بارش ها آماده نمایند.

علی محجوب رییس ایستگاه هواشناسی کیاشهر ضمن تاکید بر شدت بارش باران در روزهای سه شنبه و چهارشنبه گفت: در صورت کاهش دما در روز چهارشنبه احتمال بارش برف در آستانه اشرفیه وجود دارد. وی در پایان اعلام کرد: تا روز پنج شنبه دریا برای صیادی نامناسب است و تا هفته آینده شاهد یخبندان خواهیم بود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=15085

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: