رییس سازمان بسیج رسانه کشور:

جشنواره سوم «حریم رسالت» با محوریت فلسطین برگزار می‌شود

رییس سازمان بسیج رسانه کشور از برگزاری جشنواره سوم «حریم رسالت» با محوریت غزه و فلسطین خبر داد و گفت: نقش رسانه در افشاگری علیه جنایات رژیم صهیونیستی بی بدیل است.

مرتضی کارآموزیان اظهار کرد: گیلان قطب رسانه‌ای کشور است و از این رو اجرای رویدادهای رسانه‌ای را به شکل مطلوب و مؤثر برگزار می‌کند. وی از برگزاری جشنواره حریم رسالت در کلاس بین المللی خبر داد و افزود: کلید رویداد رسانه‌ای حریم رسالت ویژه بانوان در گیلان زده شد و از منطقه‌ای به ملی ارتقا پیدا کرد و اکنون بنا داریم این رویداد رسانه‌ای را در سطح بین المللی برگزار کنیم.

رییس سازمان بسیج رسانه با اشاره به داده‌های آماری آثار ارسالی به جشنواره دوم حریم رسالت بیان کرد: ارسال بیش از ۱۲۰ پیام از کشورهای خارجی مُبین اثرگذاری فرامنطقه ای حریم رسالت است. وی با بیان اینکه گیلان در برپایی جشنواره حریم رسالت مثبت عمل کرده است، گفت: گیلان شایستگی اجرای برنامه در تراز بین المللی را دارد و بر اساس برنامه ریزی جشنواره حریم رسالت در سال آتی به صورت فراملی برگزار می‌شود.

کارآموزیان با محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی در غزه و فلسطین افزود: نقش رسانه در افشاگری علیه جنایات رژیم صهیونیستی بی بدیل است. وی با اشاره به محوریت سومین دوره رویداد رسانه‌ای حریم رسانه بیان کرد: جشنواره سوم حریم رسالت با محوریت غزه و فلسطین برگزار می‌شود.

رییس سازمان بسیج رسانه با بیان اینکه بیداری اسلامی با ابزار رسانه تحول گرا می‌شود، گفت: رسانه‌ها چشمان بیدار و آگاه جامعه هستند و لذا در موضوع غزه و فلسطین نباید دچار تزلزل رسانه‌ای شویم‌. وی با اشاره به اینکه رسانه‌های آزاد و مردمی از غزه و فلسطین حمایت می‌کنند، افزود: جشنواره رسانه‌ای حریم رسالت فرصت مناسبی برای دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی، محور مقاومت و مردم بی گناه غزه و فلسطین است.

کارآموزیان ارتقای کیفی محتواهای رسانه‌ای را از دیگر دستاوردهای مهم این رویدادها بویژه حریم رسالت برشمرد: جشنواره رسانه‌ای حریم رسالت به کیفی سازی محتواها کمک شایان کرد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=13448

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: