شراره مقاومت خاموش نمی شود؛

ثبت ۴۴ عملیات ضد صهیونیستی طی ۲۴ ساعت در مناطق مختلف کرانه باختری

به گزارش سوما؛ طی 24 ساعت گذشته، 44 عملیات مقاومت در کرانه باختری و قدس اشغالی علیه رژیم صهیونیستی رخ داده است.

مقاومت در اشکال مختلف همچنان در کرانه باختری و قدس اشغالی علیه نظامیان و شهرک نشینان رژیم صهیونیستی ادامه دارد به طوری که طی ۲۴ ساعت گذشته، ۴۴ عملیات مقاومت در مناطق مختلف ثبت شده است.

بر اساس گزارش مرکز اطلاعات معطی، طی ۲۴ ساعت گذشته، ۴۴ عملیات مقاومت در کرانه باختری و قدس اشغالی علیه رژیم صهیونیستی رخ داده است. در این گزارش آمده است مرکز معطی، ۴۴ عملیات مقاومت را در کرانه باختری و قدس اشغالی طی ۲۴ ساعت اخیر ثبت کرده که مهمترین آنها، ۱۱ عملیات تیراندازی و نیز پرتاب بمب دست ساز و کوکتل مولوتف و مقابله با تجاوزات شهرک نشینان است.

جوانان مقاوم فلسطینی در ۹ منطقه مختلف نابلس، به سمت نظامیان صهیونیست تیراندازی کردند. همچنین نظامیان صهیونیست مستقر در ایست نظامی سالم در جنین هدف قرار گرفتند. نظامیان صهیونیست در خلال یورش به شهرک برقین جنین با ایستادگی جوانان مقاوم فلسطینی روبرو شدند.

جوانان مقاوم فلسطینی در روستای نبی صالح در رام الله و ایست قلندیا در قدس اشغالی و شهرک عزون در قلقیلیه به مقابله با نظامیان متجاوز صهیونیستی پرداختند و به سمت آنها کوکتل مولوتف پرتاب کردند.

بر اساس این گزارش، جوانان مبارز فلسطینی با سه مورد تجاوزگری شهرک نشینان صهیونیست با استفاده از سنگ و کوکتل مولوتف مقابله کردند. همچنین طی ۲۴ ساعت گذشته، ۱۹ نقطه کرانه باختری از جمله قدس، رام الله، نابلس، بیت لحم و الخلیل شاهد رویارویی میان جوانان فلسطینی و اشغالگران صهیونیست بود.

کرانه باختری و قدس اشغالی طی ماه نوامبر گذشته شاهد چندین عملیات متمایز و ویژه بود که به هلاکت شش صهیونیست و زخمی شدن ۹۶ نفر دیگر منجر شد. مرکز اطلاعات معطی فلسطین در گزارش ماهانه مربوط به مقاومت در اشکال مختلف در کرانه باختری از شهادت ۲۰ شهروند به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست و زخمی شدن ۴۲۸ نفر دیگر خبر داده بود.

بر اساس گزارش معطی، مجموع عملیاتی که در خلال ماه نوامبر گذشته ثبت شده، ۱۰۲۹ عملیات بوده است که ۸۰ مورد آن عملیات تیراندازی و درگیری مسلحانه با نظامیان صهیونیست بوده است. ۴۳ مورد از این عملیاتها مربوط به جنین بوده است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=10371

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: