تیم فوتبال شهرداری آستارا ۶ هفته‌ای است که طعم برد را نچشیده است

به گزارش سوما؛ در شرایطی که پیش از شروع فصل جاری رقابت‌های لیگ یک تصور می شد تیم فوتبال شهرداری آستارا با بازیکنان با کیفیتی که جذب کرده به مانند دو فصل پیش شگفتی ساز این فصل از رقابت‌ها باشد و در جمع ۱۰ تیم‌ بالای جدول قرار بگیرد اما برخلاف تصور همگان این تیم شمالی با هدایت پیروز قربانی در ۱۲ هفته برگزار شده از لیگ نتایج مطلوبی را کسب نکرده تا دست به عصا با کسب مجموع ۸ امتیاز در رتبه پانزدهم جدول قرار بگیرد.

 

 

آخرین برد شهرداری‌چی‌ها به هفته چهارم برابر ون‌پارس برمی گردد که این تیم توانست با یک گل حریف اصفهانی خود را در خانه شکست دهد. شهرداری‌چی‌ها از دیدار هفته پنجم برابر خلیج‌فارس بندرماهشهر که در روز سه شنبه ۲۹ شهریورماه برگزار شد تا پایان هفته دوازدهم (روز یکشنبه ۱۵ آبان‌ماه) موفق به کسب برد چه در بازی‌های داخل خانه و چه در بازی‌های خارج از خانه نشده تا به لحاظ تعداد هفته؛ ۶ هفته و به لحاظ روزشمار حدود ۴۳ روز (۱ ماه و ۱۳ روز ) در حسرت برد بوده و طعم پیروزی را نچشند.

شاگردان پیروز قربانی از ۱۲ هفته برگزار شده لیگ؛ یک برد، ۵ تساوی کسب کرده‌ و متحمل ۵ باخت نیز شده‌اند آنها با به ثمر رساندن ۴ گل به همراه تیم‌هایی چون دریای کاسپین بابل و خلیج فارس بندرماهشهر بدترین خط حمله لیگ را تا پایان هفته دوازدهم در اختیار دارند.

قربانی که فصل پیش در تیم رایکای بابل با تشبیه تیمش به خورشت قورمه سبزی مدعی شده بود تیمش از هفته بیستم به بعد جا میفتد اما با وجود این ادعا کار او در تیم بابلی در مقاطعی منجر به برکناری و بعد از چند هفته بازگشتش به این تیم بابلی شد و در نهایت در شرایطی که تیم او جزو گزینه‌های اصلی سقوط به لیگ دو بود با خوش شانسی و البته به لطف ملوانی‌ها از ناکامی بزرگ فرار و با ۳۸ امتیاز در پایان فصل رتبه پانزدهم جدول را از آن خود کرد.

حالا به نظر می رسد دستپخت او برای آستارایی‌ها در تهیه غذای محلی این شهر (مرغ شکم پُر) نیز چندان تعریفی ندارد چرا که تیم او با کسب نتایج ناامید کننده و قرارگیری در پایین جدول روزهای بدی را در لیگ یک سپری می کند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=10453

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: